Ініціативні ладижани провели ще дві безкоштовні прогулянки для внутрішньо переміщених осіб.

«Будьте, як вдома!» саме під таким гаслом проходять наші прогулянки цікавими та мальовничими місцинами на нашій улюбленій та гостинній Вінниччині, мета яких хоча б на трошки відволікти людей від буденності та реалій страшної війни», − говорять організатори, подружжя Журавкових, Ольга та Володимир.

7 травня було організовано вело прогулянку на декілька цікавих локацій (одна з них місцевий міні звіринець у селі Басаличівка). Всі бажаючи без наявності власного велосипеда, орендували їх у місцевому прокаті. Маршрут можна переглянути тут.

Відгуки учасників:

 

А вже 25 травня на безкоштовну пішу прогулянку по раніше анонсованому маршруту відправились десятеро учасників. “Ладижинська Швейцарія”, Південнобузькі пороги та «Зелений клин» у Губнику, саме таким він був цей маршрут пішки, де учасники пройшли  15 км., а назад повернулися дачним автобусом. Природа, чисте повітря та мальовничі місцини поділля, говорити як то кажуть можна багато, але це потрібно бачити:

 

 

Відгуки учасників:

 

 

Відкрийте для себе нові локації для подорожей та відпочинку у рубриці Туристичний навігатор

 

 

 

Запрошуємо на екскурсії

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на безкоштовні піші та вело прогулянки-екскурсії місцевими природними цікавинками. Гарні фото, свіже повітря та позитивні емоції гарантовані.

  1. Прогулянка довжиною в ≈ 9 км., тривалістю 2,5 год., середньої складності, група до 10 осіб. (тут ви відкриєте для себе нові мальовничі місця та безлюдні стежки)
  2. Екскурсія дендропарком «Ладижинський гай» тривалістю до 1,5 год. група до 10 осіб. (тут ви дізнаєтесь історію створення та відкриєте для себе багато нових рослин)
  3. Піша прогулянка маршрутом середньої складності: Ладижинська Швейцарія, Південнобузькі пороги та «Зелений клин» Губник, орієнтовно пішки до ≈15 км, повертаємось дачним автобусом (проїзд 7 грн.) (тут ви помилуєтесь мальовничими гранітними скелями та силою води на каскадах порогів) тривалість ≈4 год.
  4. Вело прогулянка на пару цікавих локації ≈25 км. (одна з них місцевий міні звіринець у лісництві). Без наявності власного велосипеда, орендуємо.Тривалість ≈2,5 год.
  5. Вело прогулянка мальовничими місцинами Ладижин – “Зелений клин” Губник – паромна переправа – Озера ( можливо скупатись ) – Ладижин ( за відсутності власного велосипеда є можливість орендувати) пробіг орієнтовно ≈30 км., тривалість ≈3,5 год.

 

 

 

Бажаючі дізнатися деталі доєднуйтесь до viber спільноти або скануйте код

 

 

 

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©