103,9 кілометр (4 випуск) Басаличівське лісництво

Подільське радіо представляє інтернет-версію проекту про подорожі Вінничиною, “103,9 кілометр“.

Проект «Туристичний навігатор” реалізується в рамках Конкурсу міні-грантів “Громада своїми руками” за фінансової підтримки ДТЕК Енерго.

 

Куди поїхати на вихідні, де побачити цікаві місця та зарядитися емоціями на робочий тиждень ви дізнаєтесь на нашому сайті.

Влаштуйте собі та родині міні відпустку, для цього не потрібні величезні бюджети чи багато часу, і повірте у нас є що подивитись.

Кожного місяця ми будемо розповідати вам про цікаві місця, локації для відпочинку та яскравих фото.

Матеріал підготував Володимир Журавков.

Туристичний навігатор на хвилях Подільського радіо! Подорожуємо разом і шукаємо найцікавіші місця Вінничини. Слухай в ефірі 103,9 км! Розповідайте про родзинки свого села, міста, селища на  https://www.podilske.com . Ми чекаємо на ваші історії! Робимо туристичну карту нашого краю разом! Слухайте 103,9км у вівторок о 8.20 та четвер о 16.20! Презентація проекту Туристичний навігатор відбувається в рамках конкурсу Громада своїми руками від компанії ДТЕК! Подільске радіо шукає найпривабливіші місця для відпочинку!

 

Басаличівське лісництво.

Продовжуючи наш проект, хочемо розповісти про наступний маршрут нашого 103,9 кілометруБасаличівське лісництво – а ви знали, що зовсім поруч нашого міста є маленький зоопарк, куточок природи де можна відпочити душею, де є, що показати діткам та подивитися самому.

  • Від Ладижина це усього приблизно 7 кілометрів, а від Гайсина 18, тобто з легкістю під силу доїхати навіть велосипедом з дитиною, влаштувавши собі справжні мандри на вихідні. Це найпопулярніший веломаршрут у Ладижинських велосипедистів, можна проїхати лісом без зайвого галасу та авто на трасі.
  • Якщо поїдете на авто: дорога хороша, рухаємося до села Дмитренки.
  • Точні координати “Басаличівського лісництва” тут.

Біля красивої Стелли вас зустрічають ворота ручної роботи

а одразу за ними на вас чекатиме дитячий майданчик “Весела гойдалка”, зроблений з любов’ю, з натуральних природних матеріалів, де ваші дітки неодмінну знайдуть чим зайнятися.

Рухаємося далі по території, з права, навпроти дитячого майданчика розташувалась затишна зона відпочинку та локація для фото, до речі часто тут фотографуються весілля.

Ну і “родзинка” лісництва це міні зоопарк, де ви з вашими дітками побачите та зможете погодувати тваринок якщо захопите із собою корм (звісно який дозволено тваринам)

Тут живе справжня лісова косуля

Ну а після відвідин міні зоопарку можна піти прогулятися в ліс або посидіти на затишній бесідці, праворуч від лісової дороги облаштована зона відпочинку з мангалом, бесідкою та туалетом

До речі у самому лісництві вирощують різні види рослин, які можна придбати для свого двору.

Отже, висновок: вам гарантовано сподобається цей маршрут та локація, навіть якщо ви вже тут бували неодноразово.

Село Печера Тульчинського району

Прохання до всіх хто любить природу не залишати після себе сміття та думати про наступні покоління.

Подорожуйте Вінничиною разом з улюбленим радіо, адже Подільське радіо – Створюємо гарний настрій!

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©