Новини

Із 27 травня гарячої води у місті не буде

Це пов’язано з підготовкою до нового опалювального сезону. У місті починають випробування теплових мереж, а тому попереджують про відключення. До опалювального сезону енергетики починають готуватися… Читати далі »Із 27 травня гарячої води у місті не буде

Відповідає лікар (Проктолог)

Подільське радіо та Оксфорд Медікал Вінниця презентують програму «Відповідає лікар» Актуальні теми, найпоширеніші питання, кваліфіковані відповіді та поради досвідчених лікарів. Тричі на тиждень у прямому ефірі… Читати далі »Відповідає лікар (Проктолог)

Давайте поговоримо (43 випуск) Тема: “Про жінок та любов до себе”

Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому ефірі на Подільському радіо 103,9 FM проект “Давайте поговоримо”.… Читати далі »Давайте поговоримо (43 випуск) Тема: “Про жінок та любов до себе”

Відповідає лікар (Мамолог)

Подільське радіо та Оксфорд Медікал Вінниця презентують програму «Відповідає лікар» Актуальні теми, найпоширеніші питання, кваліфіковані відповіді та поради досвідчених лікарів. Тричі на тиждень у прямому ефірі у… Читати далі »Відповідає лікар (Мамолог)

Український співак Ivan NAVI на Подільському радіо

Друзі, як ми й анонсували до у нас у студію 13 травня завітав український співак Ivan NAVI, двократний номінант музичної премії YUNA: номінант музичної премії… Читати далі »Український співак Ivan NAVI на Подільському радіо

У Ладижині розпочав роботу відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

З 5 травня розпочав роботу відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Щоденно приймаються заяви про державну реєстрацію народження, шлюбу, смерті. Станом на сьогодні вже зареєстровано… Читати далі »У Ладижині розпочав роботу відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Давайте поговоримо (42 випуск) Тема: “Волонтерство у військовий час”

Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому ефірі на Подільському радіо 103,9 FM проект “Давайте поговоримо”.… Читати далі »Давайте поговоримо (42 випуск) Тема: “Волонтерство у військовий час”

Відповідає лікар (Проктолог)

Подільське радіо та Оксфорд Медікал Вінниця презентують програму «Відповідає лікар» Актуальні теми, найпоширеніші питання, кваліфіковані відповіді та поради досвідчених лікарів. Тричі на тиждень у прямому ефірі у… Читати далі »Відповідає лікар (Проктолог)

7 млн грн на громади: стартував новий сезон грантового конкурсу для проєктів у регіонах “Час діяти, Україно!”

4 травня розпочався новий сезон грантового конкурсу для локальних ініціатив у громадах “Час діяти, Україно!”. Загальний бюджет становить 7 млн грн. Розмір фінансування одного проєкту… Читати далі »7 млн грн на громади: стартував новий сезон грантового конкурсу для проєктів у регіонах “Час діяти, Україно!”

Для громад презентували “Книгу ДІЙ”: активісти фіксуватимуть плани, мрії, майбутні проєкти

У с. Потапці на Черкащині презентували “Книгу ДІЙ”. Це велика книга-екслібрис розміром 40 на 60 см, вагою близько 15 кг з чистими сторінками. Туди представники… Читати далі »Для громад презентували “Книгу ДІЙ”: активісти фіксуватимуть плани, мрії, майбутні проєкти

Графік пасажирських перевезеннь на поминальний день на міському кладовищі 9 травня

Шановні ладижинці!  В звʼязку з проведенням 9 травня поминального дня на міському кладовищі по вулиці Хлібозаводській виконавчий комітет міської ради в цей день організовує безкоштовні… Читати далі »Графік пасажирських перевезеннь на поминальний день на міському кладовищі 9 травня

Давайте поговоримо (41 випуск) Тема: “Самореалізація колишніх засуджених”

Актуальні теми сьогодення, влада та люди,питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому ефірі на Подільському радіо 103,9 FM проект “Давайте поговоримо”. Сьогодні… Читати далі »Давайте поговоримо (41 випуск) Тема: “Самореалізація колишніх засуджених”

Відповідає лікар (Отоларинголог)

Подільське радіо та Оксфорд Медікал Вінниця презентують програму «Відповідає лікар» Актуальні теми, найпоширеніші питання, кваліфіковані відповіді та поради досвідчених лікарів. Тричі на тиждень у прямому… Читати далі »Відповідає лікар (Отоларинголог)

Давайте поговоримо (40 випуск) Тема: “Війна не вічна а музика.. так”

Актуальні теми сьогодення, влада та люди,питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому ефірі на Подільському радіо 103,9 FM проект “Давайте поговоримо”. 25… Читати далі »Давайте поговоримо (40 випуск) Тема: “Війна не вічна а музика.. так”

Графік пасажирських перевезеннь на поминальний день на міському кладовищі

«Шановні ладижинці! В звʼязку з проведенням 23 квітня 2023 року поминального дня на міському кладовищі по вул. Хлібозаводська, виконавчий комітет міської ради в цей день… Читати далі »Графік пасажирських перевезеннь на поминальний день на міському кладовищі