Новини

Стартував конкурс «Час діяти, Україно!»: громади можуть залучити на власний розвиток до 100 тис. грн

10 квітня стартував новий сезон грантового конкурсу для локальних ініціатив у громадах «Час діяти, Україно!». Цьогоріч громадські організації, комунальні підприємства, благодійні фонди з 13 областей… Читати далі »Стартував конкурс «Час діяти, Україно!»: громади можуть залучити на власний розвиток до 100 тис. грн

Подільське радіо відтепер мовить у місті Іллінці

 Ми раді повідомити про розширення нашої географії, Подільське радіо відтепер звучить у місті Іллінці та території Іллінецької, Липовецької міських територіальних громад Вінницького району. Запрошуємо всіх… Читати далі »Подільське радіо відтепер мовить у місті Іллінці

Давайте поговоримо (85 випуск)

Подільське радіо представляє радіопроект у прямому ефірі “Давайте поговоримо”. Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому… Читати далі »Давайте поговоримо (85 випуск)

Давайте поговоримо (84 випуск)

Подільське радіо представляє радіопроект у прямому ефірі “Давайте поговоримо”. Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому… Читати далі »Давайте поговоримо (84 випуск)

Нікіта Кісельов у студії Подільського радіо

Сьогодні 6 квітня о 18:00 в Ладижині у Comorra – Guest House відбудеться благодійний концерт Нікіти Кісельова. Найромантичніший співак країни завітав перед виступом у нашу… Читати далі »Нікіта Кісельов у студії Подільського радіо

Військові боронять кордони – благодійники піклуються про здоров’я їхніх дітей:

Чому це важливо для родин військових   В Україні понад 800 тисяч захисників і захисниць, заявив президент України Володимир Зеленський. Тільки з Ладижинської громади, що… Читати далі »Військові боронять кордони – благодійники піклуються про здоров’я їхніх дітей:

МХП Поруч: Як компанія допомагає ветеранам та ветеранкам повертатися до цивільного життя

З 24 лютого 2022 понад 2 900 працівників МХП покинули офіси, виробництва й поля, щоб захищати нас на фронті. Це понад 10% працівників із військовим досвідом… Читати далі »МХП Поруч: Як компанія допомагає ветеранам та ветеранкам повертатися до цивільного життя

Давайте поговоримо (83 випуск)

Подільське радіо представляє радіопроект у прямому ефірі “Давайте поговоримо”. Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому… Читати далі »Давайте поговоримо (83 випуск)

Володимир Прокопчук: «МХП запустила комплексну програму підтримки військових та їхніх сімей»

МХП реалізовує програму «МХП Поруч». Це індивідуальний супровід та комплексна підтримка військових, ветеранів, їхніх родин та тих, хто чекає близьких з війни. Ми вирішили поспілкуватися… Читати далі »Володимир Прокопчук: «МХП запустила комплексну програму підтримки військових та їхніх сімей»

Конкурс бізнес-ідей «Роби своє» від Благодійного фонду «МХП-Громаді»

Вінницька птахофабрика, як і всі підприємства групи МХП активно підтримує громади, на територіях яких проводить свою господарську діяльність. Спільно зі стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді»… Читати далі »Конкурс бізнес-ідей «Роби своє» від Благодійного фонду «МХП-Громаді»

Давайте поговоримо (82 випуск)

Подільське радіо представляє радіопроект у прямому ефірі “Давайте поговоримо”. Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому… Читати далі »Давайте поговоримо (82 випуск)

Реабілітація захисників: тренування з адаптивного спорту для ветеранів, які отримали поранення на війні

30 ветеранів, які отримали поранення під час бойових дій, провели тренування з адаптивного спорту в Каневі. Вони стріляли з лука, грали в баскетбол на візках,… Читати далі »Реабілітація захисників: тренування з адаптивного спорту для ветеранів, які отримали поранення на війні

Давайте поговоримо (81 випуск)

Подільське радіо представляє радіопроект у прямому ефірі “Давайте поговоримо”. Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому… Читати далі »Давайте поговоримо (81 випуск)

Подільське радіо представляє проект до міжнародного жіночого дня “Жінки які змінюють світ”

На Подільському радіо ми хочемо висловити свою повагу та шану до усіх неймовірних жінок, які надихають нас щодня. Жінок, незалежно від їхньої професії, соціального статусу… Читати далі »Подільське радіо представляє проект до міжнародного жіночого дня “Жінки які змінюють світ”

Підприємці, які мають або планують розпочинати свій бізнес можуть отримати грант в 100 тис. грн на реалізацію своєї мрії.

12 березня, розпочався новий грантовий сезон конкурсу бізнес-ідей «Роби своє» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».  Цьогоріч планується підтримати не менше 80 проєктів у 13… Читати далі »Підприємці, які мають або планують розпочинати свій бізнес можуть отримати грант в 100 тис. грн на реалізацію своєї мрії.

Давайте поговоримо (80 випуск)

Подільське радіо представляє радіопроект у прямому ефірі “Давайте поговоримо”. Актуальні теми сьогодення, влада та люди, питання та відповіді. Кожного вівторка о 15:00 годині у прямому… Читати далі »Давайте поговоримо (80 випуск)