Новини

Шукаєш гідну та стабільну роботу?

Шукаєш гідну та стабільну роботу? Тоді приходь на Комбікормовий комплекс Вінницької птахофабрики. Ми шукаємо: – Слюсаря-ремонтника – Машиніста шеретувальних установок – Вантажника – Електромонтера –… Читати далі »Шукаєш гідну та стабільну роботу?

Поліція Гайсинського району проводить комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху

З 20 липня по 20 серпня поліція Гайсинського району проводить комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху та профілактику дорожньо-транспортних пригод. Впродовж місяця… Читати далі »Поліція Гайсинського району проводить комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху

103,9 кілометр (3 випуск) Село Печера Тульчинського району

Подільське радіо представляє інтернет-версію проекту про подорожі Вінничиною, “103,9 кілометр“. Куди поїхати на вихідні, де побачити цікаві місця та зарядитися емоціями на робочий тиждень ви… Читати далі »103,9 кілометр (3 випуск) Село Печера Тульчинського району

Будьте обережні на воді!

    Навчально-консультаційний пункт з питань цивільного захисту та безпеки  життєдіяльності населення повідомляє, що з початку року на водоймах країни вже потонуло 665 людей, з них 70  дітей. Лише  на території… Читати далі »Будьте обережні на воді!

У рамках Національного туру «Кіно просто неба» від Благодійного фонду МХП Громаді Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей»

У рамках Національного туру «Кіно просто неба» від Благодійного фонду МХП Громаді проводиться освітній проєкт майстер-класів від знаних кінематографістів – Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей»,… Читати далі »У рамках Національного туру «Кіно просто неба» від Благодійного фонду МХП Громаді Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей»

«МХП – Громаді» розпочав прийом заявок на проєкт «Зелена планета з МХП»

Благодійний фонд “МХП-Громаді” починає реєстрацію учасників Всеукраїнської екологічної акції з озеленення сільських територій “Зелена планета з МХП”, заплановану на осінь 2021 року. Ініціатива передбачає висадити… Читати далі »«МХП – Громаді» розпочав прийом заявок на проєкт «Зелена планета з МХП»

Підбито підсумки конкурсу “Час діяти Ладижин” від Благодійного Фонду «МХП – Громаді».

8 липня у сесійній залі міста Ладижин, було підбито підсумки конкурсу “Час діяти Ладижин” від Благодійного Фонду «МХП – Громаді». Ними стали 12 авторів соціальних… Читати далі »Підбито підсумки конкурсу “Час діяти Ладижин” від Благодійного Фонду «МХП – Громаді».

⚠️Важлива інформація для бізнес-спільноти⚠️  

     Державний реєстратор Ладижинської  міської ради інформує вас про те, що у зв’язку з набранням чинності Наказу Міністерства фінансів України № 163 від 19.03.2021… Читати далі »⚠️Важлива інформація для бізнес-спільноти⚠️