«Будьте, як вдома!». Ініціативні ладижани проводять безкоштовні екскурсії та прогулянки для внутрішньо переміщених осіб.

«Дуже хочеться, аби люди які опинилися у скрутній ситуації відчули, що ми − небайдужі. Хочемо показати найцікавіше в нашому улюбленому, рідному місті та навколо, хочемо, хоча б на трошки відволікти людей від буденності та реалій страшної війни», − говорять організатори, подружжя Журавкових, Ольга та Володимир.

Про набір переселенців у групи безкоштовних турів повідомили у соціальних мережах і вже 30 квітня на площі міста зібрали групу з 4 дорослих та трьох дітей, і відправились на попередньо запланований маршрут мальовничими місцинами.

“Я відчувала, що можемо з чоловіком робити щось більш значуще з того, що вміємо та робимо, адже ми любимо Україну і своє місто та активно подорожуємо” − поділилася з нами Ольга Журавкова.

Ідея безкоштовних прогулянок та екскурсій Ладижином та його околицями виникла в Ольги. Чоловік узяв на себе організацію груп в мережі інтернет. Як нам повідомила Оля, сьогодні можливі як піші ознайомчі екскурсії для сімей з дітьми, так і плануються велопоїздки де можна буде помилуватися краєвидами Вінничини.

«Маршрути заздалегідь обговорюються. Сама екскурсія триває дві-три години, залежно від віку учасників і програми. З дітьми, наприклад, можна дізнатися, які рослини ростуть в нашому дендропарку “Ладижинський гай”, проводить її люб’язно місцева жителька Надія Копйова − розповіла Ольга.

У кінці квітня провели першу прогулянку для дітей та дорослих з Запоріжжя, Харкова та Києва. Також першого травня було проведено екскурсію парковою зоною “Ладижинський гай”


Постійного графіка безкоштовних турів для ВПО ще немає, але є спільнота у вайбер. Де всі охочі можуть дізнатись про запланований маршрут який може бути як раз на тиждень і частіше − залежно від кількості бажаючих.

 

Відкрийте для себе нові локації для подорожей та відпочинку у рубриці Туристичний навігатор

 

Запрошуємо на екскурсії

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на безкоштовні піші екскурсії місцевими природніми цікавинками. Гарні фото, свіже повітря та позитивні емоції гарантовані.

  1. Екскурсія довжиною в ≈ 9 км., тривалістю 2,5 год., середньої складності, група до 10 осіб. (тут ви відкриєте для себе нові мальовничі місця та безлюдні стежки)

 

  1. Екскурсія дендропарком «Ладижинський гай» тривалістю до 1,5 год. група до 10 осіб. (тут ви дізнаєтесь історію створення та відкриєте для себе багато нових рослин)

Бажаючі дізнатися деталі доєднуйтесь до viber спільноти або скануйте код

 

 

 

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©