28 жовтня відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання становлення органів місцевого самоврядування в умовах нового адміністративно-територіального устрою».

З ініціативи ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» та народних депутатів України Лариси Білозір, Миколи Кучера та Геннадія Вацака в м. Могилеві-Подільському 28 жовтня відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання становлення органів місцевого самоврядування в умовах нового адміністративно-територіального устрою».

Слухати новини:

До участі було запрошено представників територіальних громад, керівників органів місцевого самоврядування та керівників регіональних підрозділів міністерств та відомств органів державної виконавчої влади.

Захід передбачав дві панелі обговорення.
Під час першої панелі мова йшла про місцеві податки, бюджети та місцеву демократію. Спікерами тут виступили: Лариса Білозір – народна депутатка України, Микола Кучер – народний депутат України, Геннадій Вацак – народний депутат України, Елла Луцевич – начальник Могилів-Подільського відділу податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юридичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області, Євген Шаповалов – депутат обласної ради, Ярослав Ярославський – директор ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Упродовж обговорення йшлося про ключові питання органів місцевого самоврядування, нагальні проблеми, які нині існують у територіальних громадах, та шляхи їх розв’язання.

Представники ТГ мали змогу одразу отримати відповідь щодо проблем в тій чи тій конкретній громаді.

Під час другої панелі присутні обговорили питання взаємодії органів місцевого самоврядування з представниками територіальних підрозділів органів державної виконавчої влади. Зокрема, мова йшла про співпрацю з рятувальною службою, поліцією та енергопостачальними компаніями.

Тут учасники округлого столу обговорили проблемні питання, які стосуються діяльності цих структур на території громад Вінниччини.

Перед початком заходу голова ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» Валерій Коровій та народні депутати України Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер ушанували пам’ять загиблих під час Євромайдану – Героїв Небесної Сотні – та бійців АТО/ООС. Вони поставили квіти до Меморіалу шани та запалили 24 лампади в пам’ять про кожного загиблого героя Могилівщини.

Після завершення круглого столу організатори заходу доєдналися до екологічної акції та посадили дерева на площі Соборній у м. Могилеві-Подільському.

Нагадаємо 4 жовтня у Вінниці в приміщені артгалереї «ІнтеШик», було проведено офіційне представлення об‘єднання «Ми – ВІННИЧАНИ».

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©