На Вінниччині створено нову громадську організацію «Ми – ВІННИЧАНИ».

4 жовтня у Вінниці в приміщені артгалереї «ІнтеШик», було проведено офіційне представлення об‘єднання «Ми – ВІННИЧАНИ». Очільником її став колишній голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій. Заручившись підтримкою Народних депутатів. Серед них: Лариса Білозір, Микола Кучер та Геннадій Вацак. Доказом тому стало підписання Меморандуму про співпрацю між ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» та народними обранцями.
Варто зазначити, що ГО «МИ-ВІННИЧАНИ» створена як логічна відповідь на суспільний заклик та згуртування задля спільної мети та спільного майбутнього.

Слухати новини:

 

Засновниками організації стали:
Таїса Славінська – головний режисер Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Садовського,
Валерій Весняний – міський голова м. Тульчин,
Петро Струсевич – голова фермерського господарства «Велес-Віта» та Ілля Гуменчук – лікар-хірург Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Миколи Пирогова. Наглядову раду ГО очолив Ігор Лещенко.

Головною метою організації є консолідація зусиль щодо розв’язання назрілих проблем соціально-економічного розвитку Вінниччини та повернення її до складу лідерів регіонального розвитку країни, сприяння позитивним змінам в економічній, соціальній, науковій, освітній, культурній та політичній сферах життєдіяльності регіону та держави.


Основними напрямами діяльності організації є:

Сприяння розвитку економіки, що веде до покращення інвестиційного середовища, бізнес-клімату та розвитку інфраструктурних галузей на території Вінницької області та України (ТГ, у містах, областях, регіонах); пошук можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу, а також запровадження інновацій та трансферу технологій; розбудова міжнародних економічних зв’язків.
Сприяння впровадженню ідей, проєктів та програм, які спрямовані на позитивні зрушення в соціальній сфері в галузі охорони здоров’я, соціального захисту.
Сприяння розбудові громадського суспільства завдяки активному залученню мешканців до розв’язання проблем села, міста, громади, регіону, у якому вони проживають для забезпечення широкого представництва та захисту інтересів громадян.
Сприяння поширенню ідей та роботи організації в інших напрямах, які забезпечують підтримку демократичних цінностей – свободи, рівності, справедливості, верховенства закону та права, конституціоналізму, незалежності судочинства, свободи слова та совісті, представлення громадських інтересів, соціальний напрям та безпека.
Сприяння покращенню іміджу області та України як демократичної держави в межах реалізації інтересів.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©