Благоустрій шкільної їдальні – крок до збереження здоров’я дітей

8 жовтня в загальноосвітній школі № 4 відбулася презентація проєкту «Благоустрій шкільної їдальні – крок до збереження здоров’я дітей». Проєкт став переможцем конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Ладижин!» Його вартість понад 87 тис грн. Частина співфінансування від Благодійного фонду «МХП-Громаді» – 50 тис грн. Бізнес партнери – Внесок жителів – Внесок селищної/міської ради/ОТГ – 37 тис грн. (ремонтні та оздоблювані роботи).

На ці кошти було оновлено робочу поверхню та встановлено нові рукомийники і сушарки для рук. Все нове та чисте, і школярі це оновлення оцінили позитивно.

Нагадаємо 8 липня 2021 року, було підбито підсумки конкурсу “Час діяти, Ладижин!” від Благодійного Фонду «МХП – Громаді».
Ними стали 12 авторів соціальних проєктів, які направлені на розв’язання локальних проблем громад. За словами ініціаторів заходу Благодійний фонд «МХП – Громаді», пріоритет надавали авторським пропозиціям, направленим на розвиток людського капіталу, спроможності громад, громадського здоров’я, а також екології та енергоефективності.

Слухати новини:

 

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©