У палаці культури “Прометей” відбулась зустріч міського голови Ладижина, з працівниками комунальних підприємств та бюджетної сфери міста з приводу вакцинації

26 жовтня в палаці культури “Прометей” відбулась зустріч міського голови Ладижина, Валерія Коломєйцева з працівниками комунальних підприємств та бюджетної сфери міста з приводу вакцинації.
Валерій Іванович привітав всіх присутніх, та наголосив про важливість вакцинації
«Громади мають посилити роботу по вакцинальній кампанії. Інакше медицина просто не впорається, адже кількість хворих щоденно зростає», – підкреслив очільник міста, зазначивши про необхідність додаткового інформування людей щодо імунізації. – Тільки разом зможемо уберегти здоров‘я наших громадян і найбільш ефективна допомога в цьому питанні – саме вакцинація»

На зустрічі також були присутні місцеві головні лікарі первинної та вторинної медицини

Слухати новини:

Проінформувала про стан захворюваності на ковід директор Ладижинською міської лікарні

Клименко Віталій у свою чергу повідомив, що штам “Дельта” значно серйозніший за попередній – він висококонтагіозний, а перебіг хвороби агресивніший та швидший: «Щеплення – це сьогодні єдине, що може врятувати людей.

Підбиваючи підсумки зустрічі, міський голова Ладижина Валерій Іванович зауважив, що представники влади на місцях мають знаходити способи комунікувати й переконувати мешканців напряму та через сімейних лікарів, аби інтенсифікувати процес добровільного щеплення населення в Ладижині

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©