Урочище «Мохната» 103,9 кілометр (19 випуск)

Подільське радіо представляє інтернет-версію проекту про подорожі Вінничиною, “103,9 кілометр“.

 

Куди поїхати на вихідні, де побачити цікаві місця та зарядитися емоціями на робочий тиждень ви дізнаєтесь на нашому сайті у проекті “Туристичний навігатор”.

Матеріал підготував Володимир Журавков.

Сьогодні вирушаємо на мальовничу місцину Подільського краю Урочище мохната“.

Від Ладижина це 125 кілометрів на авто. Прямуємо через місто Тульчин, де новою дорогою комфортно доїжджаємо на місце приблизно за 2 години.

 

Радимо залишите авто обабіч дороги та спершу відправитись на першу локацію, це оглядовий майданчик. Тут неймовірний краєвид милуючись яким можна випити кави чи чаю або й пообідати після дороги (радимо взяти із собою в термос напої та їжу)

По той бік річки Дністер, Молдова

На кордоні з Молдовою є маленьке село Оксанівка, яке прославилося унікальним печерним комплексом, історія якого тягнеться з найдавніших часів.

Печерний комплекс в Урочищі «Мохната»

Цей комплекс, розташований в урочищі «Мохната», є одним із найбільших за площею та кількістю приміщень у басейні Дністра історичною пам’яткою з давніх часів на території Підністров’я. Він має архітектурну, археологічну та історичну цінність.

Далі спускаємось до самої печери, де місцеві небайдужі волонтери обладнали сходи та облаштували оглядовий майданчик з лавкою.

Перша група печер знаходиться під автомобільною трасою Могилів-Подільський – Ямпіль. Дорога до неї обладнана сходами. Сходинки вирубані також і в скелі, на підступах до однієї із залів, яка називається «печерною церковою».

Тут ви обов’язково зробите гарні фото та отримаєте заряд позитивної енергії.

На зворотному шляху радимо завітати в село Стіна, про яке ми розповімо уже наступного разу.

Отже у вихідний, берете друзів, сідаєте на авто і вирушаєте у мандри та отримуєте масу позитивних вражень.

 

Нагадуємо, що Подільське радіо шукає нові незвідані місця на Вінничині, історії про цікавих людей, побут, традиції краю, села, міста, селища. І разом з вами, шановні радіослухачі та читачі сайту, ми прокладемо свій особливий туристичний маршрут.

 

Фінальна подорож від проекту Туристичний навігатор

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©