Жителям Гайсинського району нагадують про необхідність придбати FM-приймач на батарейках для отримання інформації в екстрених ситуаціях

У разі виведення з ладу системи централізованого оповіщення, жителі нашого регіону мають знати, що всю необхідну інформацію вони можуть почути на “Подільському радіо”. Для цього необхідно придбати портативний радіоприймач FM діапазону з автономним живленням. Трансляція ефіру здійснюється на частоті 103,9 МГц.

У випадку, коли у вашому населеному пункті зникло світло, телевізійна трансляція, телефонний зв’язок, чи стались збої в роботі зовнішньої системи оповіщення, у Ладижині передбачено резервний варіант термінового інформування населення.

Перше, що мають зробити люди, це увімкнути “Подільське радіо” на частоті 103,9 МГц. Радіосигнал можна отримати через приймачі на батарейках, телефони, які мають відповідні характеристики, радіо в автомобілі.

Аби вчасно отримувати повідомлення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій та порядок дій у разі виникнення небезпеки, мешканцям нашої громади необхідно придбати в торгівельній мережі портативні радіоприймачі FM діапазону на батарейках.

Нагадаємо, що резервна система термінового інформування населення призначена для оперативного доведення сигналів і повідомлень про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного та воєнного характеру, постійного інформування їх про обставини, що склалася у зоні можливого ураження.