Фінал проекту “Туристичний навігатор”

28 листопада було проведено фінальну подорож найкращими локаціями поділля.

Проект про подорожі Вінничиною, 103,9 кілометр“.

«Туристичний навігатор” реалізується в рамках Конкурсу міні-грантів Громада своїми руками за фінансової підтримки ДТЕК Енерго.

Саме у неділю 28 листопада група туристів з Ладижина вирушила у подорож, щоб побачити цікаві місця про які розповідали в ефірі “Подільського радіо” та зарядитися емоціями.

Почалась екскурсія з парку “Ладижинський гай”. Ви скажете та що там можна бачити? Насправді у парку навіть якщо ви там бували неодноразово є що побачити й про що дізнатись, особливо якщо вас проведе досвідчений парко знавець і гід Надія Копйова.

Погода посприяла прогулянці парком

Потім вся група вирушила у подорож запланованими локаціями, другою з них був притулок для тварин “Лісова казка”.

У притулку який розташований серед лісу в селі Хрінівка, проживає багато тваринок, більшість яких це знедолені. І хоча власники притулку  дуже скромні люди, тваринки почувають себе  дуже добре. Всі туристи були приємно здивовані усіма мешканцями.

По завершенню спілкування з власниками притулку, дуже привітними людьми, організатори заходу подарували яскраві брендовані подарунки від партнерів конкурсу Громада своїми руками який відбувся за фінансової підтримки ДТЕК Енерго та передали благодійну допомогу на корм для тварин

Після чого був час смачно поїсти та знову рушати за яскравими пригодами

Наступною запинкою стало село Карабелівка. Чудове місце для туристів які хочуть продегустувати крафтові сири та  насолодитись кінними прогулянками.

Всі хто взяв участь у фінальній подорожі проекту “Туристичний навігатор” були у захваті від емоцій і ще раз переконались, що наша країна має гарні місця та щирих і добрих людей.

По дорозі додому всі учасники подорожі також отримали подарунки від організаторів заходу.

 

Отже, якщо ви бажаєте подарувати своїй родині незабутні вихідні чи просто побачити щось нове, долучайтесь до нашої сторінки й вирушайте в мандри разом з Подільським радіо.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©