Карабелівка, сири та коні 103,9 кілометр (12 випуск)

Подільське радіо представляє інтернет-версію проекту про подорожі Вінничиною, “103,9 кілометр“.

«Туристичний навігатор” реалізується в рамках Конкурсу міні-грантів “Громада своїми руками” за фінансової підтримки ДТЕК Енерго.

 

Куди поїхати на вихідні, де побачити цікаві місця та зарядитися емоціями на робочий тиждень ви дізнаєтесь на нашому сайті та в ефірі Подільського радіо, слухайте “103,9 кілометр“ у вівторок та середу о 8.20 та  четвер і пятницю о 16.20.

Матеріал підготувала Людмила Червонецька.

До вашої уваги сьогодні подорож стежками зеленого туризму. Знову мою увагу привернула Карабелівка. Чудове місце для туристів які хочуть продегустувати крафтові сири та  насолодитись кінними прогулянками.

Слухати туристичний навігатор:

 

100% продукт від місцевого виробника, смачний та теплий прийом організовує ТОВ RONKO.  Цікава і змістовна екскурсія, смачнезна дегустація!   Є можливість придбати продукцію і порадувати себе і своїх рідних! Все дуже смачно! Я побувала на сироварні та дізналась про деякі секрети від технолога, пані Галини.
RONKO має декілька напрямків розвитку еко туризму. Задіяні до роботи  талановиті та добрі господарі. Про цікавинки сироварні, технологію виготовлення  сирів і йогуртів  та унікальні туристичні екскурсії в Карабелівці мені розповіли Оксана та Сергій.

Шановні радіослухачі, сьогодні ми вам розповіли і ще про один маршрут. До Карабелівки можна доїхати з Ладижина за 45 хвилин.   Тобто,  відпочинок – під боком. Спілкування з кіньми, дегустація сирів  та йогуртів – це незабутні враження й маса позитивних емоцій, що залишаться на все життя. Ну а якщо ще й світлини матимете на згадку, то взагалі супер!

Ми з вами ділимось своїми подорожами, а ви шановні, телефонуйте до нас у студію, і розповідайте про родзинки своєї місцевості та талановитих людей.  Ми обов’язково завітаємо  до вас.

З вами був Туристичний навігатор і Подільське радіо, до нових мандрів!

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©