У Ладижинській школі реалізували проєкт “Кольорова мрія”

В рамках конкурсу “Час діяти, Ладижин!“від Благодійного Фонду «МХП – Громаді» 4 листопада відбулося офіційне відкриття проєкту зона відпочинку “Кольорова мрія” в ЗОШ №3

Відкриття відбулося за участю дітей та шанованих гостей.  Малеча демонструвала присутнім використання зони, яка покликана створювати приємну атмосферу для спілкування, доброго самопочуття, балансування навчальної роботи з відпочинком. Діти читали вірші про здійснену мрію, із великою радістю та задоволенням виконували руханку, спроектовану на великий екран.
Посмішкам не було меж, величезна дитяча радість заряджала кожного позитивом!

Слухати новини:

 


Колектив Ладижинської ЗОШ №3 висловлює щиру подяку за реалізацію мрії керівнику соціальних проєктів «МХП-Громаді» Андрійцю Петру Йосиповичу, провідному менеджеру із соціальних проєктів «МХП-Громаді» Росляковій Альоні Геннадіївні, начальнику відділу освіти Журбі Юрію Віталійовичу, приватним підприємцям – Ковтуненко Валентині Вікторівні, Плисаку Олександру Анатолійовичу, Безп’ятчук Альоні Миколаївні та керівнику благодійного фонду «Подільська благодійна фундація» Аліференко Тетяні Сергіївні, батьківській громаді та учнівському самоврядуванню школи. Також за словами директорки школи їй удвічі приємно, що підприємці які допомагали є колишніми учнями даної школи.

 

Нагадаємо 8 липня 2021 року, було підбито підсумки конкурсу “Час діяти, Ладижин!” від Благодійного Фонду «МХП – Громаді».
Ними стали 12 авторів соціальних проєктів, які направлені на розв’язання локальних проблем громад. За словами ініціаторів заходу Благодійний фонд «МХП – Громаді», пріоритет надавали авторським пропозиціям, направленим на розвиток людського капіталу, спроможності громад, громадського здоров’я, а також екології та енергоефективності.

Також у рамках цього проєкту 8 жовтня у загальноосвітній школі № 4 відбулася презентація проєкту «Благоустрій шкільної їдальні – крок до збереження здоров’я дітей».

 

 

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©