8 померлих від ковіду в Ладижині за 25 днів

На жаль, підступна коронавірусна хвороба продовжує свої смертельні жнива. Все більше людей в країні в цілому та в Ладижині зокрема помирає від цієї жахливої інфекції.
Ми маємо страшну статистику: з 10 жовтня в міській лікарні у тяжких муках померло 8 пацієнтів із коронавірусом.
19 жовтня вірус забрав життя одного хворого на ковід, 20 жовтня – померло двоє, 29 жовтня, 1 листопада та 3 листопада – по одному.4 листопада двоє осіб. Це величезна втрата.
На даний час медики борються за життя 34 важких хворих на ковід.
За словами директора міської лікарні Віталія Клименка, у реанімаційному відділенні наразі знаходиться сім пацієнтів (із них – пять ладижинців та двоє людей на апараті ШВЛ).
В інфекційному відділенні – чотирнадцять хворих (п’ять ладижинців), в інфекційному відділенні №2 також перебуває тринадцять пацієнтів (шестеро – ладижинці).
Всі ці хворі не можуть самі дихати. Їм потрібна киснева підтримка. На жаль, ніхто із цих пацієнтів не отримав щеплення.
Станом на п’ятницю, 5 листопада, у міському центрі первинної медико-санітарної допомоги на амбулаторному лікуванні (тобто вдома) знаходиться 91 хворий. З них 8 – отримали дві дози щеплення, 2 – одну. Перебіг хвороби у цих пацієнтів легкий.
За тиждень працівники центру первинної медико-санітарної допомоги набрали 191 мазок для проведення ПЛР-тестування.
Лікарі не втомлюються повторювати, що тільки щеплення гарантує, що людина, яка захворіє на коронавірус, перенесе хворобу у легкій формі та без ризику втратити своє життя. Тому, шановні друзі, будь ласка, захистіть себе – зробіть щеплення. За минулий тиждень у місті було зроблено 1 тисячу 46 щеплень, із початку вакцинації – 18 тисяч 344 щеплення, при цьому жодного ускладнення після вакцинації зафіксовано не було.
У міському центрі первинної медико-санітарної допомоги в наявності є такі вакцини: астразенека, коронавак та пфайзер.
Графік роботи пункту щеплення: з понеділка по п’ятницю – з 08.00 до 16.00, в суботу – з 09.00 до 14.00.
Приходьте, це важливо для вашого життя!