Підприємства МХП у десятці топових компаній України: індекс Опендатабот

«Вінницька птахофабрика» та «Зернопродукт МХП» увійшли в ТОП-10 сільськогосподарських підприємств країни, відданих чесному, прозорому та ефективному бізнесу.
Опендатабот опублікував індекс топових підприємств України, до якого потрапили найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією.
При складанні Індексу Опендатаботу враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2022 рік), так й ділова репутація бізнесів. Зокрема, з переліку вилучені підсанкційні компанії або ж бізнеси, що мають власників з Російської Федерації. Також в Індексі позначені компанії, пов’язані з публічними особами, депутатами або ж політиками, які зобов’язані декларувати свої прибутки.
Так, у переліку лідерів українського бізнесу «Вінницька птахофабрика» посіла перше місце, а «Зернопродукт МХП» — четверте, у категорії «Сільське господарство».

Підприємства компанії МХП продовжують демонструвати українським та зарубіжним партнерам бездоганну ділову репутацію, економічну стабільність та прозорість ведення бізнесу, інвестуючи в розвиток економіки України та дбаючи про продовольчу безпеку українців.