Ми даємо можливості професійного та кар’єрного зростання

Вінницька птахофабрика – це великий та міцний колектив спеціалістів, який є ланкою масштабної та успішної компанії МХП. Ми впроваджуємо інновації та розвиваємо таланти наших людей. На Вінницькій птахофабриці діє багато програм для розкриття потенціалу та розвитку наших співробітників. Однією з таких програм є «Кадровий резерв», яка дає гарні результати.

 

Євгеній Ковальов:

«Мій шлях у МХП почався у 2012 році з посади слюсаря-ремонтника, а на сьогодні – керівник управління інженерно-технічного обслуговування на філії «Переробний комплекс».

Я став частиною команди 11 років тому, але добре пам’ятаю свій перший день у компанії: величезна кількість працівників, підприємство неймовірних масштабів, топове обладнання. Усе викликало нереальні емоції. Тепер, поступово отримуючи безцінний досвід у цій компанії мене мотивують розвиватися нові завдання, які щодня мають різне рішення.

Компанія активно підтримує професійний розвиток, дає можливість навчатись, організовує різні тренінги, тімбілдинги, що нам, як спеціалістам, допомагає формувати міцні, сильні команди, а головне ꟷ зберігає мотивацію на високому рівні. Я знаю, що маленькими кроками можна досягти великих результатів. Продовжую рухатись вперед, розвивати себе та свою команду».

Даниїл Юфряков

Даниїл працює на ВПФ 6 років і вже досяг не малих вершин. Перша посада на ВПФ – слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Потім посада інженера, а на сьогодні ꟷ начальник служби з АСКВ Птахокомплексу.

«Для того, аби досягти результату та професійного визнання – потрібно удосконалюватись, навчатися та постійно продовжувати розвиватись. Компанія в цьому надзвичайно сильно підтримує та надає можливості для підвищення ефективності роботи. Класна, вмотивована команда спеціалістів завжди заохочує розвиватися разом з ними. Я завжди знаю, що мене почують і підтримають. Наші досягнення, як команди, викликають гордість, але я впевнений, що ми маємо ще багато потенціалу та можливостей для зростання та розвитку.

Перспективна програма «Кадровий резерв» розширює можливості для кар’єрного та професійного росту. Чітке розуміння своїх дій та результатів мотивує рухатись вперед і працювати над своїми навичками. Ще рік тому, я був у резерві на посаду начальника служби АСКВ, ким є на сьогоднішній день завдяки програмі. Але ніколи не варто зупинятися на досягнутому, тому на сьогодні продовжую розвиватись та є кадровим  резервом на керівника управління Птахокомлексу».

Юрій Сковородкін

У 2014 році прийшов на Вінницьку птахофабрику слюсарем-ремонтником, а тепер начальник служби сервісного обслуговування.

«Це була моя перша робота. Я прийшов одразу після навчання, взагалі без досвіду.

Пропрацювавши деякий час вирішив змінити сферу діяльності та перевівся на бригадира в службу сервісного обслуговування виробництва. Завдяки моїм зусиллям та можливості навчатись і розвиватись, мене призначили начальником бригади, а згодом – начальником служби сервісного обслуговування.

На всіх етапах свого росту я завжди намагаюся створювати та реалізовувати нові ідеї та інноваційні підходи, щоб забезпечити максимальний результат.

На новій посаді навчився вирішувати більш складні завдання, знаходити вихід з різних робочих ситуацій, взаємодіяти зі співробітниками, конструктивно вирішувати конфлікти та ефективно працювати в режимі багатозадачності та частих змін».

Створити ефективну, сильну команду – завдання не з легких. Ми маємо низку спеціалістів, які займаються професійним розвитком наших співробітників.

Марина Григор’єва, бізнес-партнерка з персоналу розповідає про формування та розвиток команди: «На сьогодні більшість менеджерських вакансій ми закриваємо внутрішніми кандидатами. Як на мене, це є головним показником того, що компанія орієнтована на підготовку внутрішнього кадрового резерву, а також на створення умов для розкриття потенціалу та розвитку своїх співробітників. 

Програма кадрового резерву дала нам пул талановитих співробітників, частина з яких уже отримала підвищення. У жовтні цього року планується рестарт програми, з урахуванням досвіду попередніх програм та націлена на пошук перспективних працівників, як для українських, так і закордонних програм. Крім того, на сьогодні гостро стає питання потреби висококваліфікованих фахівців, які знаються на специфіці бізнесу. Це важливо і для наших міжнародних активів, тому пошук талановитих та проактивних співробітників набиратиме обертів.

Компанія стрімко розвивається, відповідно розширюються і можливості для кар’єрного та професійного росту наших співробітників».