Околицями Ладижина. Внутрішньо переміщених українців запрошують на серію прогулянок

Ладижинська спільнота активних громадян, розробили та провели серію прогулянок та екскурсій під назвою «Будьте, як вдома!», щоб ближче познайомити з Ладижином тих, хто приїхав у місто, сприяти емоційному перезавантаженню та підтримати  дух населення.

«Щоби ми, українці, чинили ефективний національний спротив, для кожного з нас є важливим ефективне відновлення, підтримка непереможного українського духу і гордості за тих, хто нас захищав і захищає», – зазначають організатори.

16 червня було організовано чергову вело прогулянку за мальовничим маршрутом Ладижин – “Зелений клин” Губник – паромна переправа – Озера – Ладижин довжиною в 30 кілометрів, в яку вирушило 16 учасників.

 

 

Відгуки учасників:

Загалом було проведено п’ять подібних заходів, які з кожним разом збирають все більше охочих.

 

 

Відкрийте для себе нові локації для подорожей та відпочинку у нашій рубриці Туристичний навігатор

 

Запрошуємо на екскурсії

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на безкоштовні піші та вело прогулянки-екскурсії місцевими природними цікавинками. Гарні фото, свіже повітря та позитивні емоції гарантовані.

  1. Прогулянка довжиною в ≈ 9 км., тривалістю 2,5 год., середньої складності, група до 10 осіб. (тут ви відкриєте для себе нові мальовничі місця та безлюдні стежки)
  2. Екскурсія дендропарком «Ладижинський гай» тривалістю до 1,5 год. група до 10 осіб. (тут ви дізнаєтесь історію створення та відкриєте для себе багато нових рослин)
  3. Піша прогулянка маршрутом середньої складності: Ладижинська Швейцарія, Південнобузькі пороги та «Зелений клин» Губник, орієнтовно пішки до ≈15 км, повертаємось дачним автобусом (проїзд 7 грн.) (тут ви помилуєтесь мальовничими гранітними скелями та силою води на каскадах порогів) тривалість ≈4 год.
  4. Вело прогулянка на пару цікавих локації ≈25 км. (одна з них місцевий міні звіринець у лісництві). Без наявності власного велосипеда, орендуємо.Тривалість ≈2,5 год.
  5. Вело прогулянка мальовничими місцинами Ладижин – “Зелений клин” Губник – паромна переправа – Озера ( можливо скупатись ) – Ладижин ( за відсутності власного велосипеда є можливість орендувати ) пробіг орієнтовно ≈30 км., тривалість ≈3,5 год.

 

 

Бажаючі дізнатися деталі доєднуйтесь до viber спільноти або скануйте код

 

 

 

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©