Найкращі вояки – українські козаки

14 жовтня українці відзначали одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України.
Усі ці свята взаємопов’язані й виникали послідовно. Варто відзначити, що Богородицю прийнято вважати захисницею і покровителькою українських козаків.
Саме тому День захисника України ми відзначаємо також 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України.

20 жовтня у Палаці культури “Прометей” відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку “Найкращі вояки – Українські козаки”.
За словами організаторів, журі було вражено роботами дітей.
Учні проявили свої творчі здібності і креативність і як результат малюнки вдалися різнобарвні та яскраві. І хоча не кожен малюнок отримав І місце, та всі вони заслуговують на перемогу.
А перемогу здобув учень 7-Б класу ЗОШ №3 Юрій Забаштанський.

Організатори дитячого конкурсу малюнку на військово-патріотичну тему “Найкращі вояки – українські козаки” – відділу справах сім’ї та молоді міської ради та відділ освіти. На конкурс представлені 45 робіт з чотирьох шкіл міста. Учасники конкурсу діти 1-9 класів. Призи та подарунки забезпечив відділ у справах сім’ї та молоді. В диско залі ПКВС “Прометею” грамоти та подарунки отримали 7 школярів. Шість учнів отримали заохочувальні призи, решта дітей отримали солодощі (шоколад) в своїх школах. Громадська організація учасників бойових дій надали один подарунок для відзначення переможця конкурсу – Забаштанського Юрія, учня ЗОШ №3.

Слухати новини:

 

Малюнки переможця Забаштанського Юрія з Ладижинської ЗОШ №3, 7-Б класу

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©