Джерела Вінничини, село Ганнопіль 103,9 кілометр (9 випуск)

Подільське радіо представляє інтернет-версію проекту про подорожі Вінничиною, “103,9 кілометр“.

Проект «Туристичний навігатор” реалізується в рамках Конкурсу міні-грантів “Громада своїми руками” за фінансової підтримки ДТЕК Енерго.

 

Куди поїхати на вихідні, де побачити цікаві місця та зарядитися емоціями на робочий тиждень ви дізнаєтесь на нашому сайті та в ефірі Подільського радіо, слухайте “103,9 кілометр“ у вівторок та середу о 8.20 та  четвер і пятницю о 16.20.

І сьогодні ми мандруємо до Тульчина, а саме  до цілющого джерела у селі Ганнопіль.

Матеріал підготував Володимир Журавков.

Слухати туристичний навігатор:

У черговій серії проекту “Туристичний навігатор”, ми розповімо вам про ще одну родзинку поділля, а саме джерела.
Тульчинський край багатий на неповторної краси природу, пам’ятки історії, культури, цілющі криниці та джерела. Одна із них знаходиться в с. Ганнопіль. Чудодійне джерело з надзвичайно чистою, цілющою водою, з’явилося в селі досить давно. Важко встановити час його виникнення. Та по монетах часів правління Петра першого, предметам побуту, які знаходилися під час розчищення джерела, можна сміливо датувати його 17 століттям, а то і раніше
Поліпшити зір, це під силу чудодійному джерелу у Вінницькій області в селі Ганнопіль Тульчинського району, саме так стверджують місцеві жителі та гості що приїздять сюди з усіх куточків країни майже щодня, хто напитися, а хто скупатися у крижаній воді.

Добратися можна на авто, від Ладижина 40 кілометрів по непоганій дорозі через село Заозерне та місто Тульчин.

Велосипедисти Ладижина теж часто тут бувають, шлях полями коротший на 10 км. ніж на авто, у два боки буде близько 60 кілометрів.

Для спортсменів з Тульчина взагалі як прогулянка у 9 кілометрів в один бік.

Сюжет телеканалу Україна:

Місце до самого джерела позначене вказівниками і знаходиться майже при в’їзді у село в мальовничій долині.

Територія облаштована стоянкою для авто, лавочками, вбиральнею, та жіночою і чоловічою роздягальнею.
Є місце де можна набрати води, ну і власне сама купель, не маленького розміру.

За словами місцевого батюшки протоієрея отця Василя, історія сучасного вигляду джерела почалась десь у 2003 році, Також у селі готується хостел для приїжих туристів які можуть проживати у селі та відвідувати джерело.

Місцеві ж жителі кажуть що приїжають до джерела майже щодня.

Отже друзі, якщо вам не сидиться удома і ви обожнюєте подорожувати та відвідувати різні цікавинки, то цей маршрут однозначно для вас, у наступні вихідні беріть родину і гайда у мандри! А Подільське радіо продовжує шукати гарні місця нашого краю, пишіть нам у вайбер 097 406 96 96 або телефонуйте і ми з радістю приїдемо та познайомимо наших слухачів із вашою родзинкою Вінниччини. Переглянути фото та почитати і послухати інші історії подорожей ви можете в розділі подорожуй вінничиною.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©