У рамках Національного туру «Кіно просто неба» від Благодійного фонду МХП Громаді Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей»

У рамках Національного туру «Кіно просто неба» від Благодійного фонду МХП Громаді проводиться освітній проєкт майстер-класів від знаних кінематографістів – Кінематографічні майстер-класи «Grandparents очима дітей», який реалізується «Благодійним фонодом «МХП-ГРОМАДІ» за фінансової підтримки HBCE Grant Program у партнерстві з командою Жовтий Автобус від ГО «ГЕРОЇ. ЮЕЙ», Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!», ДержКіно України.

Слухати новини:

На майстер-класах навчаються підлітки у віці 14-17 років, які проживають у громадах Канева й Катеринополя Черкаської області, Ладижина та Тульчина Вінницької області, а також Петриківки Дніпропетровської області.

Це новий експеримент: ще більш коротка і водночас інтенсивна форма освоєння професії.

Команда “Жовтого автобуса” 8 липня завітала у Ладижин, де на базі ЗОШ №4 познайомилась з підлітками та після короткої презентації перейшли до справи. Запропонували підліткам навчитися знімати документальний кінопортрет. Перший майстер-клас зі сценарної майстерності та пошук героя.

На наступний день пройшли майстер-класи з режисури, операторської майстерності, гриму, костюму, звукорежисури і режисури монтажу. У цей же день планували і готувалися до наступного, вже знімального дня. Після майстер-класів молоді кінематографісти вже впевнено розподілилися по цехам знімальної команди і вийшли на майданчик як справжні професіонали.

Попереду нові відкриття і знайомства, зростання майстерності і поява молодих талановитих кінематографістів, які в майбутньому будуть формувати культурне середовище нашої країни.

Фільм знятий Ладижинськими школярами буде продемонстрований 1 серпня у Ладижині в рамках туру Кіно просто неба організований БФ «МХП-Громаді»

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©