«МХП – Громаді» розпочав прийом заявок на проєкт «Зелена планета з МХП»

Благодійний фонд “МХП-Громаді” починає реєстрацію учасників Всеукраїнської екологічної акції з озеленення сільських територій “Зелена планета з МХП”, заплановану на осінь 2021 року. Ініціатива передбачає висадити спільно з громадою близько 20 000 саджанців на території присутності підприємств Групи МХП. Для участі в акції ініціативним групам потрібно зареєструватися до 18 липня за посиланням тут

Реєстраційна форма

Таку екологічну акцію, що здійснюється в межах підтримки програми сталого розвитку щодо збереження довкілля та розвитку суспільства, Благодійний фонд проводить другий рік поспіль. Нагадаємо, торік було висаджено близько 15 000 саджанців. Оскільки масове озеленення, за результатами останніх досліджень науковців, – найдоступніший та один із найефективніших способів боротьби зі змінами клімату, то широке залучення до цього процесу громад допоможе у формуванні екологічної свідомості людей та бережного ставлення до довкілля.

Проєкт передбачає у подальшому створення на місці висаджування дерев алей та скверів для масового відпочинку жителів сіл та невеликих містечок.

Правила проєкту розміщено за посиланням