У Ладижинському дендропарку з’явилась відкрита бібліотека “Буккросинг МХП”

У Ладижині з’явилась сучасна бібліотека з відкритим доступом в парковій зоні Буккросинг МХП.

В рамках конкурсу “Час діяти, Ладижин!“від Благодійного Фонду «МХП – Громаді» 24 січня відбулося офіційне відкриття проєкту  “Буккросинг МХП” за участю представників благодійного фонду МХП та ЗМІ.

Слухати новини:

 

Щоб залучити жителів до читання у найбільш популярних місцях дендропарку “Ладижинський гай” розмістили три великі скляні шафи з книжками. МХП фінансувало проєкт на 50 тис.грн.

Зроблено гарну справу, тепер відвідувачі нашого парку зможуть поповнювати, читати корисні книги, – прокоментував керівник напрямку соціального розвитку БО “БФ “МХП-Громаді” Петро Андрієць.

«Ініціатива з’явилася у липні 2021 року, під час реалізації конкурсу “Час діяти Ладижин” від Благодійного Фонду «МХП – Громаді». У її межах кожен учасник писав і захищав власний проєкт. Один з таких став “Буккросинг МХП – сучасна бібліотека з відкритим доступом в парковій зоні міста Ладижин”. Першою ластівкою стала у нашому місті «вулична бібліотека». Тепер дорослі та малі мешканці громади мають можливість безкоштовно обрати цікаву книжку у спеціально облаштованих місцях, а прочитавши — повернути та обрати нову».

Книги закуплені за ініціативи міського голови Ладижина

«Вуличну бібліотеку» розташували в місцевому парку “Ладижинський гай”, який має відеонагляд. Шафи не зачиняються, тобто прийти взяти ту книжку, яка подобається, можна в будь-який зручний час. Більше того, книжкові полиці почали заповнювати не лише книжки, а й журнали та газети. За задумом авторів проєкту, шафи розділені на тематичні, та шафа що знаходиться біля дитячого майданчика розрахована на малюків та їх матусь, дві інші на дорослу аудиторію.

Ініціатори проєкту родина Журавкових щиро вдячна всім хто схвалив та підтримав цей проєкт, побачив в ньому потрібність, усім хто допомагав його реалізувати. Окрема подяка активній позиції міського голови Ладижина, Валерія Коломєйцева та першого заступника Павла Анущенка. Завдяки виділеним коштам Буккросинг має сучасну та цікаву літературу.  Також подяку висловили відділу освіти Ладижинської ТГ та начальнику Юрію Журбі за підтримку відкритої бібліотеки цікавими книгами, директорам та вчительському колективу загальноосвітніх шкіл №2 та №3, відділу культури міськради та бібліотеці палацу культури “Прометей”, та усім активним містянам за те, що долучаєтесь до наповнення бібліотеки.

 

У Буккросингу є правила, і прохання, усім, хто бере книжку, їх дотримуватися. Одне гарне з них: “Залишай те, чому б сам зрадів”
Ідея створення Буккросинг МХП належить родині Журавкових. Адміністрування проєкту Альона Рослякова.

 

Книги надані школами міста

Нагадаємо 8 липня 2021 року, було підбито підсумки конкурсу Час діяти, Ладижин! від Благодійного Фонду «МХП – Громаді».
Ними стали 12 авторів соціальних проєктів, які направлені на розв’язання локальних проблем громад. За словами ініціаторів заходу Благодійний фонд «МХП – Громаді», пріоритет надавали авторським пропозиціям, направленим на розвиток людського капіталу, спроможності громад, громадського здоров’я, а також екології та енергоефективності.

 

Як все було

 

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©