У Ладижині Відбувся підсумковий захід Конкурсу міні-грантів «Час діяти, Ладижин!».

25 січня у приміщення клубу підприємців в Ладижині Відбувся підсумковий захід Конкурсу мінігрантів Час діяти, Ладижин!. Завдяки ініціативним організаціям різних рівнів відбулось співфінансування ТОВ «Вінницька птахофабрика» через Фонд «МХП – Громаді» багато ідей вдалося втілити у життя і навіть вийти за межі м.Ладижин, приклад цьому локація біля м.Гайсин (с.Мар’янівка) де можуть відпочивати і вести свою активність наші воїни АТО з сім’ями.

Слухати новини:

Своїми історіями успіху поділилися керівники проєктів. Привітав усіх присутніх із успішним завершенням реалізації проєктів керівник напрямку соціального розвитку Петро Андрієць.

Підсумки Конкурсу за 2021 рік у цифрах:

806 тисяч гривень склав загальний бюджет з яких 495 572,00 кошти БО «БФ «МХП-Громаді».

Реалізовано 11 проєктів

В яких взяти участь 3 громадських організації 8 навчальних закладів
1511 людей особисто поставили свій підпис за реалізацію проєктів
Охопили аудиторію в 6933 осіб

Організатором Конкурсу виступає Благодійна Організація «БФ «МХП-Громаді» за фінансової підтримки ТОВ «Вінницька птахофабрика», в рамках підписаного «Меморандуму про співпрацю» з Ладижинською ТГ.

Нагадаємо 8 липня 2021 року, було підбито підсумки конкурсу Час діяти, Ладижин! від Благодійного Фонду «МХП – Громаді».
Ними стали 12 авторів соціальних проєктів, які направлені на розв’язання локальних проблем громад. За словами ініціаторів заходу Благодійний фонд «МХП – Громаді», пріоритет надавали авторським пропозиціям, направленим на розвиток людського капіталу, спроможності громад, громадського здоров’я, а також екології та енергоефективності.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©