У день дільничного інспектора поліції у Ладижині урочисто відкрили поліцейську станцію.

18 червня у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади»  відбулося урочисте відкриття поліцейської станції #2, під гаслом « я тут !щоб  оберігати, захищати , жити та працювати» , що розташований на першому поверсі багатоповерхівки по вулиці Прибережна, 3.

На заході були присутні представники міської та обласної рад , а також місцеві жителі.Спікери по черзі брали слово.

Як зазначив начальник головного правління поліції у Вінницькій області  офіцер поліції Іван Іщенко  – Ладижинська  поліцейська станція  – одна з найкращих.

Слухати новини:

 

Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколов  запевнив, що основна мета діяльності поліцейської станції – забезпечити можливість мешканців отримати якісні поліцейські послуги та за необхідності терміново відреагувати на заяви, та  подякував представникам місцевого самоврядування за співпрацю в реалізації цього проєкту, який фінансується коштами місцевої громади.

Наступним спікером був голова Ладижинської міської ради Коломєйцев Валерій Іванович. Він подякував всім, хто сприяв у відкритті офісу поліцейського офіцера громади, за потужну роботу, проведену  з облаштування поліцейського офісу, також висловив вдячність керівництву Ладижинськоі теплової станції за матеріальну допомогу (в розмірі 300 тис грн )на ремонт та меблі.

Очільник міста також запевнив, що  жителі громади відчують позитивні зміни в організації правопорядку, бо в кінцевому результаті це і є метою співпраці – забезпечити мир і спокій для  громадян.

Відкриття станції співпало з професійним святом дільничних офіцерів поліції. Тож найкращим  поліцейським Вінниччини були врученні грамоти з нагоди дня дільничного інспектора, а також головний поліціянт області,  Іван Іщенко вручив  Ладижинським дільничним офіцерам поліції ключі від  двох службових мотоциклів.

Начальник головного правління поліції у Вінницькій області  офіцер поліції Іван Іщенко зазначив, що до  місцевого відділення повернуться оперативні, слідчі та інші структурні підрозділи.

Також за плідну співпрацю та спонсорську допомогу у відкритті поліцейської станції, подяками було нагороджено  голову Ладижинської міської громади Коломєйцева Валерія Івановича , і Директора Ладижинської теплової станції Снегіна Ігоря Петровича від ГУ НП у Вінницькій обл.

Місцеві жителі вдячні всім  за створення « Поліцейської станції» , і вірять , що тепер місто Ладижин буде не лише гарним , але і безпечним для проживання , а поліцейським офіцерам вони бажать успіху у роботі , та з нетерпінням чекають коли вони приступлять до своїх обов’язків.

Варто зазначити, що у сучасному поліцейському офісі в Ладижині невдовзі працюватимуть поліцейські офіцери громади Олександр та Тетьяна, які отримають  сертифікати про успішне проходження навчання на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Нагадаємо поліцейський офіцер громади це офіцер Національної поліції України, який живе та працює у певній об’єднаній територіальній громаді (ОТГ). Його головні завдання — забезпечувати порядок і запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©