У 2022 році Вінницькою птахофабрикою сплачено понад 921 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів

Протягом 2022 року Вінницька птахофабрика, яка є частиною компанії МХП, сплатила 921,7 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. До загальнодержавного бюджету за рік перераховано 270,1 млн грн. До місцевих бюджетів перераховано 307 млн грн. Сума єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування робітників підприємства становила 344,5 млн грн.

Водночас загальна сума сплачених податків, зборів та внесків компанією МХП складає майже 4,6 млрд грн.

Компанія МХП підтримує та реалізує власні національні й локальні соціальні проєкти. Так, МХП передала понад 13 тис. тонн власної продукції волонтерам, працівникам і їхнім родинам, лікарням та ВПО. Компанія фінансово підтримувала ініціативи благодійного фонду «МХП – Громаді»: допомогла з облаштуванням укриттів у школах, дитсадках і медзакладах на суму 6,6 млн грн; долучилась до виділення коштів у межах конкурсу «Час діяти, Україно!» на суму 8 млн грн. Також через грантові програми «Роби своє» та SEED від Глобального договору ООН МХП підтримала малий і середній бізнеси на 6,3 млн грн, розвиваючи ще в такий спосіб економіку громад та України в цілому.

Варто додати, від початку повномасштабного вторгнення компанія МХП бачить свою роль в підтримці продовольчої безпеки та економіки України. Компанія підтримує роботу підприємств (за винятком підприємства «Український бекон», роботу якого компанія була вимушена тимчасово призупинити через посилення бойових дій в Донецькій області), зберігає робочі місця та сплачує заробітну плату вчасно і в повному обсязі, зокрема мобілізованим співробітникам. За 2022 компанія спрямувала на зарплати мобілізованим працівникам майже 459 млн грн.