Родинне гніздо Губник, зелений туризм (14 випуск)

Подільське радіо представляє інтернет-версію проекту про подорожі Вінничиною, “103,9 кілометр.

«Туристичний навігатор” реалізується в рамках Конкурсу міні-грантів “Громада своїми руками” за фінансової підтримки ДТЕК Енерго.

 

Куди поїхати на вихідні, де побачити цікаві місця та зарядитися емоціями на робочий тиждень ви дізнаєтесь на нашому сайті та в ефірі Подільського радіо, слухайте “103,9 кілометр“ у вівторок та середу о 8.20 та  четвер і п’ятницю о 16.20.

Матеріал підготувала Людмила Червонецька.

Слухати Туристичний навігатор:

Вітання усім радіослухачам Подільського радіо та читачам нашого сайту.
103.9 км сьогодні завітає до Губника Гайсинського району. На вихідних мені пощастило побувати у Родинному гнізді. Так називається мережа садиб зеленого туризму, яка є на Вінничині.
І для себе я відкрила чудову місцину для відпочинку.


Туристам, на вибір пропонується проживання в комфортабельних номерах зі зручностями, або Ви можете повністю поринути в атмосферу оригінального українського побуту і відпочити в оригінальних будинках з глини – «хатах-мазанках» – приємна прохолода, український етнічний інтер’єр і настрій, які особисто мене дуже вразили.


Ні для кого не секрет, що для того, щоб по-справжньому зрозуміти історію країни, потрібно їхати в її сільську місцевість, оскільки саме там збереглася до наших днів незаймана сучасністю культура українського народу, її національний побут і багата природа з лісами, ріками і горами
Я там зустріла пані Наталію, яка розповіла про мережу закладів для відпочинку, який працює декілька років на Вінничині:
«Родинне гніздо» в селі Губник – це прекрасна можливість відволіктися від міської метушні, роботи і повсякденних турбот. Свіже сільське повітря, мальовнича природа, смачна їжа, якісний сервіс – все це зробить Ваш відпочинок повноцінним і незабутнім»
Зелений туризм – відпочинок для тих, хто любить і цінує природу, а також для тих, хто просто хоче весело і з користю провести свою відпустку або вихідні.


Родинне гніздо знаходиться досить близько від Ладижина. По добротній дорозі через Ладижинські Хутори, автомобілем біля 20 км. Велосипедами навпростець через Губник Тростянецького району і далі паромом набагато ближче.
Якщо ви не вмієте крутити педалі, тоді доберетесь авто цим маршрутом за 20 хвилин. Правда прийдеться залишати залізного коня біля парому і підніматися вгору до садиби.
Повірте мені, там є що подивитись.

І це не реклама, шановні радіослухачі, а навпаки хочу вам, а також сільським головам, чи вона зараз називаються старостами дати поштовх, як ваші села зробити привабливими і багатими.

Нагадуємо, що Подільське радіо шукає нові незвідані місця на Вінничині, історії про цікавих людей, побут, традиції краю, села, міста, селища. І разом з вами, шановні радіослухачі та читачі сайту, ми прокладемо свій особливий туристичний маршрут.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©