Поліція Гайсинського району проводить комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху

З 20 липня по 20 серпня поліція Гайсинського району проводить комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху та профілактику дорожньо-транспортних пригод.

Впродовж місяця інспектори груп реагування патрульної поліції  проводять комплекс заходів, щодо попередження та профілактики аварійності на дорогах. Зокрема, поліцейські проводять роз’яснювальну роботу з перевізниками, водіями спецтранспорту.

Також поліцейські відпрацьовують найбільш аварійні ділянки доріг, дороги державного значення та місця масового відпочинку громадян з метою  зменшення кількості автопригод. Разом з тим, наряди поліції орієнтовані на виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху водіями автотранспорту, мотоциклістами, велосипедистами та пішоходами

Особлива увага приділяється профілактиці правопорушень, які є причинами дорожньо-транспортних пригод: перевищення швидкості, порушення правил маневрування, недотримання дистанції, керування у стані алкогольного сп’яніння тощо.

 

Поліція закликає усіх учасників дорожнього руху, бути відповідальними та неухильно виконувати вимоги ПДР.

Слухати новини:

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©