Оформити паспорт громадянина України, документ для виїзду за кордон, а також вклеїти фото у паспорт старого зразку вже можна у Ладижині.

У середу, 8 лютого, відбулося офіційне відкриття кабінету надання адміністративних послуг паспортного характеру, у якому взяв участь виконуючий обов’язки міського голови Олександр Коломієць та начальник управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко. Про це повідомили на офіційній сторінці Ладижинської міської територіальної громади.
Оформити паспорт громадянина України, документ для виїзду за кордон, а також вклеїти фото у паспорт старого зразку вже можна у Ладижині.
Для цього треба завітати до новоствореного кабінету надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі у будинку №33 (колишній готель «Акація»).
Це дійсно важлива подія для мешканців нашої громади – відкриття кабінету надання адміністративних послуг паспортного характеру. Хочу щиро подякувати всім причетним, а, особливо, Борису Наливайку за співпрацю, – наголосив виконуючий обов’язки міського голови Олександр Коломієць.
Першим відвідувачем новоствореного кабінету став восьмикласник ліцею №3 Дмитро Макарчук.
Нагадаємо, що оформлення ID-картки по досягненню 14-річного віку відбувається безкоштовно. Решта послуг – платні.
Графік роботи кабінету: понеділок-четвер – з 08.00 до 17.15, п’ятниця – з 08.00 до 16.00, обід – з 12.00 до 13.00, субота та неділя – вихідні.
Міська влада і надалі робитиме все можливе для того, щоб мешканцям нашої громади жилося комфортно.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©