Дмитро Самошевський запрошує на благодійну виставку продаж картин в Ладижині

У ТРЦ “Європейський” на 2 поверсі з 21.01 по 31.01.2023 проходить виставка-продаж робіт художника Дмитра Самошевського,  дохід від продажу картин піде на потреби ЗСУ.
Виставка працює з 10:00 до 18:30 щодня з 23.01 по 31.01.2023 року

Ладижинець Дмитро Самошевський, художник:

–  Багато моїх рідних сьогодні на війні. Серед них – два племінники, вони  рідні брати. Один із них міг би залишитися вдома, бо має маму-інваліда. Але він обрав інший шлях. Молодший знаходиться на Східному напрямку, старший – на Південному. Першому допомагає земляк, з яким вони навчалися в одній школі. Він допоміг придбати необхідне дороговартісне військове обладнання та автомобіль. 

   Коли запитую старшого, чим йому допомогти, завжди чую одну відповідь: добрим словом і вірою у перемогу. Але знаю, що йому, як і всім його побратимам, важко, бо наші короткі розмови переривають постійні звуки вибухів. Особливо тяжко воювати вночі. Прилади нічного бачення, які у них є, недовговічні. Бо війна не тільки все списує, а й руйнує. Тому хочу допомогти малому і придбати черговий прилад нічного бачення.

   Звертаюся до всіх добрих людей, хто хоче подарувати нашим воїнам ще одні очі, щоб ті не пропустили чергову диверсію окупанта, по допомогу. Знайдіть вільну хвилину, відірвіться на деяку мить від новин про війну, прийдіть на виставку-продаж моїх картин, яка почала роботу на другому поверсі ТРК «Європейський». Долучайтеся до прекрасного і внесіть свій посильний вклад у нашу перемогу!

 

Виставка працює до 31 січня у Ладижині, ТРЦ «Європейський», 2-й поверх.

 

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©