Місце для релаксу «Пекельний чан» 103,9 кілометр (18 випуск)

Вітаємо всіх, хто завітав на наш сайт, у пошуках цікавої місцини. Сьогодні маємо бажання розповісти Вам про одне із місць неподалік, де можна відпочити та розслабитись. Мова піде про Місце для релаксу «Пекельний чан».

Місцина знаходиться зовсім поруч, на околиці міста Ладижин. Із центру міста можна дістатись за 10 хвилин автомобілем, або за 25-30 хвилин пішки, прогулявшись берегом річки Південний Буг. Але, якщо Ви не дуже досвідчений мандрівник, то не заблудитись Вам допоможе Гугл карта.

То що ж таке «Пекельний чан»? Це затишне та тихе місце поза містом, де ви можете скористатись послугою відпочинку у карпатському чані. Такий вид релаксу бездоганно поєднує гармонічний відпочинок із оздоровчими процедурами для тіла та розуму. Купання в чані є досить давнім, але від цього не менш оригінальним видом оздоровлення.

Чан це велетенський чавунний котел, який постійно підігрівається багаттям на дровах. Сам чан знаходиться на вулиці, тому екстремальні відчуття відпочиваючі отримують саме взимку, коли перебування в котлі чергується із зануренням в крижану воду або розтиранням снігом. Ваше тіло настільки розпариться у гарячій водичці, що ніякий холод не страшний.

Секрет українського релаксу складається із кількох пунктів:

  1. Розслабляючий вплив води, який по-особливому розкривається лише при її нагріванні до визначеної температури, та стає справжнім спасінням для хворих м`язів та суглобів, при цьому покращується робота усього опорно-рухового апарату;
  2. Контрастні водні процедури «тепло-холод» позитивно впливають на судини та шкіру; нормалізують роботу вен, судин, відновлюють нормальний кровообіг.
  3. Купання у теплій воді на природі може позбавити від стресів, втоми, депресії, безсоння та решти нервових розладів;
  4. Регулярне відвідування чана суттєво знижує ризик виникнення простудних захворювань;
  5. За рахунок впливу високих температур, через пори шкіри ефективніше виводяться із організму токсини та шлаки.

Отже, якщо Ви вирішили відпочити після важкого робочого дня, зняти стрес та розслабитись, то тепер Вам відомо ще про одне місце неподалік, де це можна зробити.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©