Працевлаштуватись на провідне агропідприємство України, пройти стажування та отримати заповітний диплом бакалавра – і все це одночасно, лише за три місяці.
Таку унікальну можливість отримали студенти випускники технічних спеціальностей Ладижинського коледжу. Заклад став учасником програми з впровадження дуальної освіти, що стартувала в МХП наприкінці лютого. А вже 30 та 31 березня студенти вперше зустрілись зі своїм роботодавцем у стінах «Вінницької птахофабрики». Тут молоді люди познайомились із діяльністю підприємства зсередини та пройшли співбесіди.
Слухати новини:
Знайомство з виробництвом фабрики.
Студенти техніки-механіки стали першими гостями фабрики. Знайомство розпочалось із короткого інструктажу з правил безпеки на підприємстві та вітання керівництва. Присутнім розповіли про трансформацію агрохолдингу МХП в кулінарну компанію та окреслили потребу у кваліфікованих кадрах.
Ганна Євшель, керівниця регіональної служби управління персоналом МХП у Вінницькому регіоні, зауважила:
“Під час стажування, наші студенти зможуть пройти адаптацію під ключові компетенції та компетентності, які необхідні для механіка безпосередньо під керівництвом наставника. В них буде нагода доотримати ті знання, яких їм не вистачає. Це необхідно, щоб з 1 липня хлопці зайшли кваліфікованими та адаптованими спеціалістами зі знаннями наших технологій та обладнання”.
Головний механік «Переробного комплексу», Олег Власюк, відзначив відкриті можливості компанії для розвитку співробітників. Зокрема, розповів про програми з навчання і перекваліфікації персоналу. А також похвалився найсучаснішою базою технічного обладнання з якою працюють робітники.
Знайомство з фабрикою продовжилось на її виробництві, де учні на власні очі побачили та оцінили всі технологічні процеси з переробки й виготовлення м ‘яса курятини.
Екскурсія студентів на комплекс вирощування та інкубації.
31 березня «Вінницька птахофабрика» продовжила приймати гостей. Цього разу, чекали на студентів техніків-електриків з Ладижинського коледжу. За три місяці молоді люди отримають диплом молодшого спеціаліста, а це означає, що перед ними встане серйозне питання про вибір першого місця роботи. Менеджмент фабрики, своєю чергою, зацікавлений, щоб цей вибір був усвідомленим, і у виробництво влилися молоді відповідальні фахівці.
«Найцінніше в нашій компанії – це люди, – підкреслив директор філії «Птахокомплекс», Руслан Волков. Ми шукаємо та готові інвестувати в тих, хто має в собі такі чесноти як чесність, відданість і відкритість. Адже самі розділяємо ці цінності. МХП – це компанія можливостей, де кожен може стати тим, ким захоче. Ваш потенціал обов’язково побачать та оцінять».
Цікавими кейсами, які успішно працюють на підприємстві поділився Юрій Ракша, заступник директора з інженерно-технічного забезпечення. Він розповів про проєкт «Банк ідей», в рамках якого кожен ініціативний співробітник може реалізувати свою ідею та навіть отримати суттєві дивіденди від її економічного ефекту.
Знайомство з підприємством молоді люди продовжили в інкубаторії та на дільницях вирощування птиці, де побачили, як з’являються на світ курчата, в яких умовах ростуть та чим харчуються. А також відчули на собі всі суворі правила біобезпеки.
Кожному студенту компанія надає можливість працевлаштуватись на фабрику без усякого досвіду роботи та надає соціальні гарантії. Майбутнього випускника ВУЗу беруть за строковим трудовим договором на робочу професію, яку дають на базі коледжу. На підприємстві він може застосувати всі навички своєї спеціальності та отримувати за це заробітну плату.
Переддипломну практику з елементами дуального навчання студенти будуть проходити три місяці – з квітня і до кінця липня. Хлопців розділять на дві групи, з огляду на їх кваліфікацію, та закріплять за ними наставників. Ментори допоможуть майбутнім спеціалістам не лише адаптуватись на робочому місці, успішно пройти стажування та захистити дипломи, а й стати частиною корпоративної родини МХП.
Інформаційна служба Подільського радіо.
Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©