МХП ПІДПИСАВ УГОДУ ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ З ВІННИЦЬКИМ АГРАРНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ І ЛАДИЖИНСЬКИМ ФАХОВИМ КОЛЕДЖЕМ ВНАУ

24 лютого У Вінницькому Національному аграрному університеті був укладений договір про співпрацю вишу з «Вінницькою птахофабрикою», яка входить до агрохолдингу МХП.

Мета угоди в тому, що студенти Ладижинського фахового коледжу, як структурного підрозділу ВНАУ, 2 роки будуть здобувати теоретичні знання, а наступні 2 роки навчання – максимально зануряться у робочі процеси на потужностях холдингу. Це дозволить закріплювати здобуті на заняттях знання на виробництві, де частина випускників згодом і працевлаштується, розповідає Ігор Лещенко, заступник голови правління з корпоративно соціальної відповідальності МХП.

Слухати новини:

За його словами договір направлений у першу чергу на жителів Ладижинської ОТГ та сусідніх громад, в яких після закінчення школи виникає вибір щодо подальшої долі.

У ВНАУ та МХП вбачають велику перспективу у запровадженні дуальної форми здобуття освіти. Фахівцям агрохолдингу й університету потрібно лише узгодити зміни до програм та підлаштувати навчальний процес до вимог виробництва.

Окрім цього, представники МХП і ВНАУ обговорили плани на майбутнє, зокрема окреслили потребу у «пристосуванні» навчальних програм під запити виробництва та домовилися плідно та у стислі терміни – протягом найближчих місяців – практично узгодити всі потенціальні питання розвитку дуальної освіти

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©