Давайте поговоримо (19 випуск)

8 червня в ефірі Подільського радіо у проекті “Давайте поговоримо” спілкувалися з Ліманом Андрієм, обласним координатором руху Let’s do it, Ukraine / Зробимо Україну Чистою РазомГромадська організація “Всеукраїнський молодіжний рух” ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН”  – це громадська організація, яка реалізовує міжнародні, всеукраїнські та регіональні проєкти. Діє у 24 областях України. За 6 років існування об’єднала понад 2,5 млн. учасників нашої країни.

Організація є частиною міжнародного руху Let’s Do It World, який об’єднав вже 180 країн та близько 30 млн. учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети та в третю суботу вересня виходять на наймасштабніше прибирання World Cleanup Day.

Офіційно організація була зареєстрована ініціативною групою ЕКО активістів у 2014 році. У 2018 Let’s do it Ukraine стали офіційними організаторами всесвітнього прибирання World Cleanup Day в Україні.

Поговорили про екологічні ініціативи, зокрема чисті пляжі, та про наймасштабніше прибирання World Cleanup Day яке має відбутися в третю суботу вересня й у нашому місті.
Повтор програми слухайте 13 червня о 12 годині на хвилі 103,9 та онлайн.
Слухати запис тут