80 бізнес-проєктів цьогоріч підтримав Фонд “МХП-Громаді” 

80 бізнес-проєктів цьогоріч підтримав Фонд “МХП-Громаді”  в рамках конкурсу бізнес-ідей «Роби своє» на загальну суму понад 7,4 млн грн.

Серед переможців 19 бізнес-проєктів із Вінниччини.

Найбільше поданих проєктів стосувалися продовольчої безпеки – 38%. На другому місці були побутові послуги – 27%. Трійку лідерів замикали заявки, пов’язані з крафтовим виробництвом – 13%. Організатори наголошують: попри війну виробництво, як продуктів, так і інших товарів, продовжує розвиватися.

Основними критеріями для відбору переможців стали інноваційність проєктів, економічна складова, створення нових робочих місць, соціальна значущість та залучення до бізнесу чи роботи переселенців. Грантову підтримку отримали як чинні бізнеси, що розширюються або релокуються, так і підприємці, які мають бізнес-ідею і тільки шукають фінансування для її реалізації.

Перелік переможців конкурсу 2023 року можна подивитися за посиланням

Нагадаємо, грантовий конкурс «Роби своє»  для підприємців у малих містах та селах за фінансової підтримки компанії МХП стартував 2016 року. Тоді він мав назву «Село. Кроки до розвитку». За час дії конкурсу понад 300 людей змогли започаткувати бізнес у сільській місцевості, отримавши грантову підтримку на суму понад 16 млн гривень. 2022-го конкурс перейменували в «Роби своє» та розширили географію проведення.

Вітаємо переможців та бажаємо вдалої реалізації проєктів!

Новини компаній