18 лютого відбувся випуск першої хвилі молодіжної школи лідерства

18 лютого відбувся випуск першої хвилі Молодіжної школи лідерства. Молодь отримала омріяні сертифікати, підбила підсумки свого навчання та запалила нас своїми планами та ідеями.

Слухати новини:

 

Весь цей час з ними поруч була їхня наставниця коуч Тоня Бузова:

«Дуже легко та швидко для мене пролетіли  ці місяці навчання. З одного боку мені  сумно, що це закінчилось, а з іншого боку навпаки трошечки гордість, що в мене такі класні випускники. На цьому все не зупиниться, ми раді бачити їх в просторі ,будем розвиватись, робити цікаві зустрічі, нові проєкти, все буде круто!»

Загалом було 13 випускників, всі дуже яскраві, креативні та різноманітні.

Ось що розповіла нам учениць Іра Таран:

«Дуже крутий проект, ми стали однією великою сім’єю. Для себе я здобула  багато нового, особливо як розпочати свій бізнес та займатися тайм-менеджментом.»

Також із вітальними словами завітав  виконувач обов’язків міського голови Олександр Коломієць:

«Я знав, що в нашому місті така прогресивна молодь. Ми завжди будем підтримувати дітей, бо вони майбутнє для нашої країни та міста. Надалі плануєм робити та розширювати такі заходи. Ви запалюєте нас своєю енергією, продовжуйте в тому ж напрямку!»

Який випускний без рідних, разом з дітьми прийшли їхні батьки.

Мати однієї з випускниць Катя Зобенько

«Моя дитина стала більш впевненою, відкритою, енергіїною та цілеспрямованою. Дуже задоволена що моя донька займається чимось, мріє, розвивається. У цьому просторі її підтримують та мотивують. Якщо дитина щаслива то мати теж».

Нагадуємо що Молодіжна школа лідерства – це місце саморозвитку підлітків, де його почують та підтримають. Це три цікаві місяці зустрічі з успішними людьми, практичні завдання, робота над особистим розвитком, публічні виступи, праця в команді  та багато цікавого.

Матеріал підготувала Ксенія Козар.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©