З нагоди відзначення Дня дільничних офіцерів поліції у Гайсинському районному управлінні поліції відбулися урочисті заходи. 

Заступник начальника управління поліції з превентивної діяльності Гайсинського райуправління поліції капітан поліції Олег Рутина привітав дільничних офіцерів поліції з днем служби та за сумлінне виконання службових обов’язків й високий професіоналізм, кращих співробітників нагородив подяками.

Професія поліцейського дільничного офіцера поліції вважається однією з найвідповідальніших, тому що вимагає твердого характеру, практичного досвіду, знань та умінь. Саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців ввірених вам населених пунктів. На вас покладено чимало завдань, основне з яких щоденно забезпечувати порядок на своїй території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми громадян та запобігати вчиненню правопорушень – звернувся офіцерів Олег Рутина

В день професійного свята бажаємо невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності, нехай удача та професійні успіхи  будуть постійними супутниками життя, а мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.