Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни

У цей непростий час для країни в цілому та кожного з нас зокрема, залишатися байдужим неможливо. Відтак чутливість та вразливість до впливу стресових та травматичних чинників  виросли в рази. Особливо від цього страждають діти. Вони є найвразливішими до життєвих потрясінь. Частині дітей з різних причин не вдається впоратися із наслідками травматичного стресу самостійно, тому вони потребують професійної допомоги.

Шановні батьки,  якщо у вашої дитини виникла потреба у психологічній підтримці, консультації  чи допомозі краще адаптуватися до теперішніх умов проживання та спілкування серед нових друзів, вам прийдуть на допомогу досвідчені психологи – педагоги закладів освіти Ладижинської міської територіальної громади.

Координатор служби психологічної підтримки Леся Бабій, тел. 067-964-91-83

Нагадуємо,   діти з числа внутрішньо переміщених осіб  можуть долучитися до навчання в будь-якому закладі освіти Ладижинської громади (за місцем тимчасового перебування). Для цього одному із батьків необхідно звернутись із письмовою заявою в обрану школу міста чи села Заозерного.