Відповідає лікар (Отоларинголог)

Подільське радіо та Оксфорд Медікал Вінниця презентують програму «Відповідає лікар»
Актуальні теми, найпоширеніші питання, кваліфіковані відповіді та поради досвідчених лікарів.
Тричі на тиждень у прямому ефірі у понеділок о 15:00 та повтор у середу о 8:00 і суботу о 13:00 годині, запитуєте ви-відповідають спеціалісти.

Відтепер в ефірі Подільського радіо ми спілкуємось із лікарями різних спеціальностей на актуальні теми. Запитуєте ви – відповідає лікар.

Сьогодні ми поговоримо з отоларингологом центру Оксфорд Медікал Вінниця – Білевич Наталею Олександрівною. Освіту отримала у Харківському Національному медичному університеті, у 2013 році закінчила інтернатуру на базі Харківської міської клінічної лор лікарні №30 за спеціальністю «Доросла отоларингологія», де надалі з 2013 по 2019 працювала лікарем отоларингологом. 2017 року на базі цієї ж лікарні отримала спеціалізацію по дитячій отоларингології. З 2019 по 2022 працювала лікарем отоларингологом дитячим і дорослим у приватному центрі міста Харків. Володіє кріохірургією та лазерною хірургією, проводить ендоскопічне дослідження лор органів та малоінвазивні оперативні втручання.

Уже більш ніж пів року є частиною команди Оксфорд Медікал Вінниця.

  1. Одним із актуальних питань з яким часто звертаються пацієнти «Лікарю, у мене ком у горлі». Причини, обстеження та що це може бути?
  2. Алергія. Як проявляється, діагностується та лікується?
  3. Ковід 19. Актуально ще чи ні? Які нові симптоми та ускладнення, чи можна із цим звернутися до лора?

Уже наступного тижня о цій же порі в студії Подільського радіо ми продовжимо ставити актуальні питання лікарям. Бережіть себе.

Слухати запис програми “Відповідає лікар

Партнерська рубрика

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©