Вчора відбулась відкрита зустріч виконуючого обов’язки міського голови Ладижина Олександра Коломійця з мешканцями громади.

Розпочали захід хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті Героїв-захисників та мирних українців, загиблих внаслідок збройної агресії росії.

Після цього учасники зустрічі переглянули відеозвіт роботи окремих підрозділів Ладижинської міської ради.

У вітальному слові Олександр Коломієць подякував присутнім за те, що знайшли час відвідати зустріч та підбив підсумки роботи за другий рік його знаходження на посаді.

У виступі йшлося про виклики, з якими стикнулася громада та їх подолання, допомогу ЗСУ, соціальну підтримку мешканців громади, підготовку до опалювального періоду, забезпечення роботи альтернативних джерел теплопостачання, охорону здоров’я, комунальну сферу, проєкти розвитку громади та спортивні досягнення.

Очільник громади особливо підкреслив внесок у вирішення багатьох питань міжнародних донорських організацій, благодійного Фонд “МХП-Громаді”, а також допомогу Вінницька обласна державна адміністрація та її очільника Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

Після виступу Олександр Коломієць запропонував присутнім задавати питання, що їх турбують. Ветеран Микола Мариняк поцікавився, коли саме запрацює реабілітаційне відділення лікарні. Олександр Коломієць відповів, що за оптимістичними прогнозами це має статися у серпні – вересні цього року.

Оскільки більше питань не надійшло, очільник громади, розуміючи, що мешканців міста турбує питання опалення, зазначив, що роботи з облаштування альтернативних джерел опалення, які було розпочато в 2022 році, вже завершено. Але влада не зупиняється і продовжує працювати над посиленням альтернативних джерел теплопостачання за допомогою когенераційних установок.