В Ладижині зʼявиться реабілітаційний центр для ветеранів

Ладижинська міська рада і компанія ДТЕК Енерго домовились про створення в Ладижині реабілітаційного центру для захисників та захисниць України, ветеранів війни та усіх мешканців громади, які потребують реабілітації.
Через повномасштабну війну значно збільшилась кількість захисників із потребами у медичній допомозі.
Військові та ветерани, які повертаються до цивільного життя, потребують опори та допомоги в подоланні наслідків війни й соціалізації після повернення з фронту.

Сьогодні 29 листопада у сесійній залі Ладижинської міської ради було підписано меморандуму між компанією «ДТЕК Енерго» та Ладижинською міською радою щодо створення у Ладижинській територіальній громаді реабілітаційного центра для захисників та захисниць, ветеранів війни та громадян України.

В заході взяли участь Сергій Борзов, начальник Вінницької обласної військової адміністрації, Олександр Коломієць, секретар Ладижинської міської ради, Ільдар Салеєв, генеральний директор “ДТЕК Енерго”.
Також серед запрошених гостей були народні депутати України, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості, благодійних організацій, ветеранської спільноти та волонтерів.

«Щоб допомогти демобілізованим військовослужбовцям відновити здоровʼя, ми вирішили відкрити в громаді реабілітаційний центр. Разом з командою працювали над цим проєктом не один день. Непросто було знайти приміщення, яке відповідало 6 усім нормам і вимогам реабілітаційного центру. Але завдяки підтримці, допомозі та у співпраці з керівництвом компанії ДТЕК Енерго нам вдалося це зробити», створений в Ладижині реабілітаційний центр дасть змогу ветеранам громади отримати допомогу тут і зараз, в рідному місті. Я щиро вдячний нашим партнерам за співпрацю. Разом ми можемо зробити більше і забезпечити нашим захисникам якісну допомогу і підтримку». – розповів Олександр Коломієць, секретар Ладижинської міської ради.

– Попереду ще багато роботи: підбір медичного персоналу, придбання обладнання, ремонт приміщень та облаштування простору центру з урахуванням вимог доступності та безбарʼєрності. І в цьому міська влада Ладижина сподівається на підтримку збоку місцевого бізнесу та міжнародних благодійних організацій, адже допомога захисникам, захисницям та ветеранам є спільною метою».

Центр буде засновано на базі санаторія-профілакторія ДТЕК Ладижинської ТЕС, який компанія передає в безоплатне користування Ладижинській громаді. Також енергетики продовжать безоплатно надавати комунальні послуги для Ладижинської міської лікарні і відповідно для реабілітаційного центру на період дії військового стану.
«Створення реабілітаційного центру – значуща подія для Ладижинської громади, і ми пишаємося бути партнером в цій шляхетній справі, – зазначив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв. – Сьогодні перед владою, суспільством і бізнесом стоїть великий виклик – зробити так, щоб захисники, які повертаються з фронту додому, якнайшвидше змогли адаптуватися до цивільного життя та роботи.

Приміщення майбутнього реабілітаційного центру розташоване у рекреаційній зоні. Залежно від потреб пацієнта, з ним працюватимуть за індивідуальною програмою – лікарі фізичної реабілітаційної медицини, терапевти, психологи та інші фахівці.

 

Матеріал підготував Володимир Журавков.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©