У Ладижині закривають місцевий ринок, учні залишаються на дистанційному, рятувальники міста проводять дезинфекцію багатоквартирних житлових будинків.

25 березня у приміщенні сесійної зали міської Ладижинської ради відбулась комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було вирішено заборонити роботу ринків усіх форм власності на території Ладижинської міської ради з 27.03.2021р. по 10.04. 2021р. включно.
Учні 1-11 класів залишаються на дистанційному навчанні до 09.04 2021р. включно.
Дошкільні заклади працюють у звичному режимі із обов’язковим дотриманням протиепідемічних вимог.
Враховуючи складну санітарно – епідеміологічну ситуацію у м. Ладижин з захворювання жителів міста на COVID- 19 будуть проводитись протиепідемічні заходи, у під’їздах багатоповерхових будинків, автобусних зупинках, підприємствах, організаціях та установах міста. (ДПРЧ-30, КП Ладжитлосервіс ).
Заступник голови комісії, перший заступник міського голови Павло Анущенко, зазначив, що з понеділка 29 березня більше половини працівників бюджетних установ міста йдуть у відпустки, також рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності подбати про безпеку своїх співробітників.

Слухати новини:

За його словами, у місті буде посилено контроль за об’єктами торгівлі, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг відповідно до встановлених законодавчими актами вимог щодо проведення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби;
Будуть проводитись моніторингові обстеження дотримання карантинних вимог розважальних закладів – нічних клубів, ресторанів, кафе, барів тощо, звернувши при цьому особливу увагу на розпорядок роботи від (7-00 до 24-00).
Також контролюватимуть і здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом.
Варто зазначити, що період дії карантину на території України продовжений до 30 квітня 2021року.
Тож дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів згідно з поки-що «помаранчевим» рівнем усім мешканцям на території міста Ладижина, с.Лукашівки, с.Василівки, с.Заозерного та селища Губник потрібно ще щонайменше місяць.
Нагадаємо, перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, самовільно залишити місця самоізоляції, обсервації під час дії карантину заборонено.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©