У Ладижині відбувся конкурс «Громадський бюджет»

У Ладижині відбувся конкурс «Громадський бюджет» у рамках реалізації міської програми «Громадський бюджет Ладижинської міської територіальної громади на 2022-2026 роки» за підтримки БФ «МХП-Громаді».

 

Один із переможців конкурсу – проєкт «Спорт для незламних» у Спортивному Клубі «Сіндо».

 

Цей клуб має два відділення: кіокушинкай карате та заняття для спортсменів з інвалідністю – паратхеквондо.

У спортивному клубі тренується понад 60 осіб, серед яких є сім чемпіонів світу та єдиний у місті паралімпієць тхеквондист, який представляв Україну в Токіо у 2021 році ꟷ Антон Швець, працівник філії «Переробний комплекс» Вінницької птахофабрики.

 

Клуб існує в Ладижині із серпня 1998 року, і за 15 років тренувань приміщення потребувало оновлення. Людмила Антонюк, мама одного із вихованців клубу, вирішила взяти участь у конкурсі та перемогла зі своєю ідеєю. Завдяки цій перемозі на потреби спортивного клубу було отримано 200 тис. грн. З них 100 тис. грн ꟷ кошти фонду «МХП-Громаді» та ще 100 тис. грн ꟷ кошти Ладижинської міської ради.

 

За грант фонду встановлено кондиціонер у приміщення, де проходять тренування, придбано двоє вхідних дверей та оновлено освітлення в залах.

«Цей клуб дуже важливий для розвитку та оздоровлення наших дітей, ꟷ говорить Людмила, – такі конкурси надають чудову можливість для посилення ініціативи та розвитку спорту в місті».

 

«Ми вдячні за те, що розвиваєте та інвестуєте в наш спортивний заклад. Створення кращих умов для спорту ꟷ це ще більша мотивація займатись, розкривати свій потенціал, покращувати стан здоров’я та реалізовувати себе», ꟷ коментує Анастасія Дузяк, тренерка-викладачка клубу.

 

Ще один переможець конкурсу ꟷ Спортивна мрія спортивної родини «Академічне веслування».

 

Наталія Топалова, ініціаторка проєкту, отримала 200 тис. грн, з яких 100 тис. грн від Благодійного фонду «МХП-Громаді». На ці кошти придбано новий човен та аксесуари до нього.

 

Наталія ставить перед собою важливу мету ꟷ забезпечити спортивний розвиток  дітей через академічне веслування. Під її керівництвом понад 100 осіб має можливість займатися цим видом спорту.

 

«Оновлення човнів дуже важливе для відділення академічного веслування. У 2011 році завдяки підтримці МХП ми придбали човен, який допоміг нашому спортсмену Сергію Гуменному стати чемпіоном світу серед студентів. Наразі, з урахуванням зростання зацікавленості дітей у веслуванні, ми придбали ще один човен, який допоможе зменшити навантаження на наш флот та підтримати подальший розвиток спорту», ꟷ коментує Наталія.

 

Леся Турчинська, менеджерка регіональна із соціальних проєктів БФ «МХП-Громаді» додає: «Фонд підтримує різноманітні соціальні ініціативи громад, серед них і проєкти, які популяризують активний відпочинок, здоровий спосіб життя, фізичний розвиток молоді та людей різних вікових категорій. Чудово, що є такі ініціативи, адже люди відчувають, що спорт об’єднує громаду, робить її сильнішою».