У Гайсині поліцейські врятували підлітка, який хотів стрибнути з мосту

У Гайсині поліцейські врятували підлітка, який хотів стрибнути з мосту.

Інспектори сектору реагування патрульної поліції Артур Чагур та Олександр Нагонюк врятували 16-річного хлопця, який намагався вчинити самогубство. Наразі життю юнака нічого не загрожує.
Тривожне повідомлення на лінію 102 надійшло 28 січня, близько 01.30 ночі від 18-річної місцевої жительки. Дівчина розповіла, що на мосту за бильцями знаходиться її товариш та хоче стрибнути у воду.
Протягом кількох хвилин поліцейські, які були на добовому чергуванні, приїхали на місце події. На мосту вони помітили дівчину, яка з останніх сил тримала за одяг хлопця, що звисав з мосту.
Поліцейські підбігли до мосту, один із них схопив підлітка за руку і почав підіймати до перил. Інший допоміг товаришу перетягнути хлопця через загорожу.
На місце події викликали швидку допомогу.
Причини, через які хлопець зважився на відчайдушний крок, він пояснити не зміг. Після порятунку правоохоронці передали його медикам та з’ясовуватимуть, що спонукало його до такого вчинку, який міг перерости в трагедію.
Поліцейські звертаються до батьків – будьте уважними до своїх дітей, цікавтеся їх проблемами, знаходься час для спілкування, станьте для них друзями.
Надзвичайно важливо, щоб в сім’ї панувала довіра і неповнолітні могли звернуся до вас за порадою. Це допоможе уникнути багатьох хибних кроків та трагедій. Їх безпека – це, в першу чергу, відповідальність батьків.

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©