Цікаві люди (10 випуск)

24 грудня в ефірі Подільського радіо у проекті «Цікаві люди» поспілкувалися з цікавою людиною яка живе своєю справою, у гостях у нас була Наталя Топалова, тренер з академічного веслування Дитячої юнацької спортивної школи.

Слухайте повтор уже завтра у суботу 26 грудня об 11 00 на хвилі 103,9 ФМ та онлайн.

 

Андрій Черкашин і Олена Пучко

Дорослий Чемпіонат світу 2015 рік. Франція.

Денис Марчук. Чемпіон України (дорослі) 2019 та 2020 років.

Михайло Васильєвих, Настя Олексієнко, Софія Джигирей

Черкашин Андрій, Джигирей Ростислав, Гуменний Сергій, Дагдій Максим. Майстри спорту України. Гуменний – майстер спорту міжнародного класу.

Слухати запис:

Цікаві люди_(Топалова Наталя) 24_12_2020

 

PS: Проект “Цікаві люди” це авторська програма Володимира Журавкова.
Спілкування у прямому ефірі на найрізноманітніші теми з найцікавішими людьми нашого краю, музиканти, спортсмени, бізнесмени, активісти…Щочетверга о 18 годині, повтор у суботу об 11 годині на хвилі “Подільського радіо”.
Якщо саме Ви “Цікава людина” чи знаєте цікавих людей? Зателефонуйте або напишіть нам у вайбер 097 406 96 96, ми завжди відкриті до нових знайомств та спілкувань.

1 коментар до “Цікаві люди (10 випуск)”

  1. Тамара Петрівна

    Дуже цікаве інтерв’ю. Дякую. Всіляко Вас підтримую в цьому проекті. Слухаючи вашу співрозмовницю, знаходиш надію в чесних і порядних людей, віриш, що є багато гідних професіоналів своєї справи! Розумію, скільки перешкод на шляху Наталі, скільки робиться практично на її голому ентузіазмі…Але в неї виходить, не дивлячись не на що! Тому що віддається повністю своїй справі, тому що любить людей. Скількох дитячих душ вона торкнулася, в скількох виховала любов до справедливого спортивного змагання та здорового способу життя! Хай цій жіночці щастить,нехай її ребята завоюють у змаганнях усе золото та срібло! Нехай Україна буде багата на таких прекрасних людей!
    Не зупиняйтесь! Запрошуйте, будь ласка, таких людей! І спасибі вам за коректність при проведенні інтерв’ю – ви даєте людині можливість висловитися та розкритися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *