Тетяна Громик: «Я драйвую від своєї роботи!»

Успішна жінка-керівник має володіти такими якостями, як витримка, терпіння, цілеспрямованість та самокритичність. Для того, щоб відчути себе успішною, вона повинна отримувати задоволення від справи, яку робить. Але насамперед, вона має бути професіоналом, комунікабельною, мати високу працездатність й постійно прагнути бути кращою. Чітко відчувати все нове та бути відкритою до змін. А також завжди пам’ятати, що якщо хочеш мати гарні результати, потрібно виходити із «зони комфорту».

Саме такою є молода, енергійна та амбітна Тетяна Громик, яка за доволі короткий час виросла у своїй професійній діяльності від помічника головного інженера до заступника директора з якості Філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика».

– У компанію МХП я прийшла у 2012 році, починала свою кар’єру в якості помічника головного інженера, – розповідає пані Тетяна. – Мені дуже подобалася ця робота, адже вона стосувалася багатьох моментів діяльності МХП, які пов’язані з розвитком компанії.

Але цілеспрямованій Тетяні хотілося розвиватися надалі професійно. Їй випала можливість перейти у відділ збуту, де вона займалася реалізацією м’ясо-кісткового борошна та жиру.

Згодом молодому спеціалісту запропонували роботу в службі з якості. Це була абсолютно нова для неї сфера, не пов’язана з жодною діяльністю, якою Тетяна займалася до того. Але вирішила: ок, вона буде там, де потрібна цій компанії. Спочатку працювала фахівцем зі стандартизації, сертифікації та якості, згодом обійняла посаду заступника директора з якості.

– Скажу відверто, перших три місяці було надзвичайно складно, адже ти потрапляєш у середовище, в якому взагалі не знаєш нічого і це своєрідний виклик для тебе. Все треба було вчити з нуля. Але це якраз те, що мене драйвить і заряджає. Я не люблю рутину, напроти – люблю рухатися вперед, люблю виклики, які стоять переді мною, в тому числі які сама собі ставлю, йти назустріч усьому, що так підзаряджає. На сьогодні ця роль є однією з найдинамічніших, які я, в принципі, приміряла у своєму житті. Тому що кожного ранку, коли я приходжу на роботу, неможливо спрогнозувати, яким буде мій день.

На думку Тетяни Громик, немає якогось унікального алгоритму, щоб стати хорошим керівником, адже все залежить від умов та середовища, в якому ти знаходишся:

– Ти повинен завжди бути мотивований і мати конкретні цілі, тоді однозначно будеш шукати інструменти, щоб їх досягнути, знатимеш, куди і заради чого йдеш, і дуже важливий аспект – це з ким ти йдеш, тобто твоя команда. Неможливо нічого зробити самостійно. На мою думку, хороший керівник ꟷ це, безумовно, той, хто вміє працювати зі своїми людьми, той, хто вручає їм всі необхідні інструменти для того, щоб вони розкрили свій потенціал. Іноді ми приміряємо на себе ролі, які нам не зовсім підходять. Дуже важливо вчасно побачити, підходить якась роль людині чи ні, і допомогти їй розкритись у чомусь іншому. Також важливо надихати власним прикладом. Якщо ти хочеш, щоб твоя команда була націлена на результат, вміла вести комунікацію, вирішувати складні завдання, не боятися брати на себе відповідальність, то ти повинен першочергово сам відповідати всім цим критеріям і демонструвати власним прикладом, як потрібно робити.

Як каже Тетяна Громик, вона дуже задоволена, що працює саме тут. Філія «Переробний комплекс» ꟷ це один із важливих елементів у структурі ВПФ і це дуже заряджає, коли усвідомлюєш масштаби компанії, в якій ти працюєш.

Колись один мій колега охарактеризував нашу компанію як потужний потяг, який невпинно несеться вперед, але ти відчуваєш себе у безпеці, в цьому безперервному русі. Мені це дуже запам’яталось і відтоді я весь час асоціюю нашу компанію саме ось з таким потужним потягом, який несеться сміливо вперед назустріч усім викликам, змінам та інноваціям, завжди готовий прокладати новий шлях у невідомі далі, – із гордістю каже фахівчиня.

Наостанок нашої розмови Тетяна Громик поділилася своїми мріями:

– Мрію бути успішною у всьому. Мати повноцінну сім’ю, збудувати прекрасну атмосферу у своєму майбутньому домі ꟷ це якщо говорити про мої особисті мрії. Що стосується безпосередньо роботи, то мрію докорінно змінити відношення до якості. Хочеться, щоб більше людей усвідомлювали значимість того, що вони роблять, і не поверхнево, а з усією глибиною. На філії «Переробний комплекс»  близько 4,5 тисяч співробітників. Хочу, щоб в будь-який час кожен з них усвідомлював та зміг стверджувально сказати «те, що я роблю, буде потім впливати на продукт і на тих людей, які його споживатимуть». Тобто я мрію трансформувати менеджмент якості до такого рівня, щоб він був у глибокій свідомості кожного співробітника.

Взагалі за своєю спеціалізацією я – логіст. Але здобула другу вищу освіту по харчових технологіях. Насправді це не було моєю мрією, але зараз тісно з нею пов’язано – бути в центрі чогось значимого, хочеться у житті зробити щось насправді важливе, не просто прожити життя, а стати хоча би рушієм якихось хороших змін. Можливо мені й не вдасться зробити щось таке, за що мене будуть пам’ятати люди, але хочеться принаймні бути якимось маленьким фрагментиком  у тому, що колись у майбутньому стане значимим і великим для людства.

За що подобається компанія МХП, так це за те, що це світ можливостей. Якщо ти не боїшся, готовий змінюватися, розвиватися і готовий нести відповідальність за те, що ти робиш, то тобі відчинені двері у дуже багато напрямків. Наприклад, ти можеш бути ІТ фахівцем, а стати технічним директором, із підсобного робітника вирости до заступника директора з питань виробництва. І в нашій компанії дуже багато таких прикладів  зокрема, я – один із них, – посміхається Тетяна.

Компанія МХП ꟷ це дійсно, світ можливостей, тому тим, хто хоче досягти чогось у своїй кар’єрі, реалізуватися як новатор, висококваліфікований фахівець МХП завжди допоможе!