Сьогодні вітали найкращих працівників галузі культури, радіо, телебачення та зв’язку, майстрів спорту та педагогів коледжу.

16 листопада кожен з нас слухаючи у дорозі улюблену радіохвилю, гортаючи стрічку новин, отримавши листа чи просто набравши у телефоні чийсь номер, символічно відзначає День працівників, які щодня забезпечують йому можливість спілкування і наповнюють інформаційний простір.

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України.

Напередодні свята 15 листопада в Ладижинській міській раді вітали найкращих працівників галузі радіо, телебачення та зв’язку, культури, майстрів спорту та педагогів коледжу.
 Виконуючий обов’язки міського голови Ладижина Олександр Коломієць вручив грамоти та премії дев’ятьом представникам культури міста, вісьмом радійникам і зв’язківцям з нагоди професійного свята.
 Відзнаки отримали троє спортсменів міста, які виконали норматив «Майстра спорту України міжнародного класу».
 За сумлінну працю, досягнення значних успіхів у професійній підготовці студентської молоді, організацію та вдосконалення навчально виховної роботи Олександр Коломієць вручив грамоти трьом викладачам та завідувачу відділення коледжу.
Олександр Коломієць побажав усім здоров’я та наснаги у своїй сфері: Ми працюємо, щоб наближати Перемогу. Кожен на своєму місці.Заради України. 
Слухати новини:

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©