«Школа сталого розвитку МХП»

У Ладижинському навчально-виховному комплексі №1 стартував перший етап освітнього проєкту «Школа сталого розвитку МХП». НВК став одним з трьох шкіл України, якому пощастило стати учасником пілотного проєкту по інтеграції Цілей сталого розвитку ООН у процес навчання.

Основне завдання проєкту – це формування сталого мислення та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед школярів 5 – х класів.

Діти та вчителі протягом 6 місяців будуть брати участь у різноманітних челенджах та вебінарах, які проводитимуть експерти та представники МХП. Кращий досвід у межах проєкту буде переведено в онлайн-курс для вчительської спільноти шкіл «Цілі сталого розвитку: як інтегрувати в навчання».

За словами Олена Азєєвої, керівниці відділу професійного навчання МХП, екологічність мислення починається з себе і лише потім транслюється у навколишній світ.

Олена Азєєва: “Як учасник проєкту, я очікую збільшення залученості у нього якомога більшої кількості учасників. Вірю, що з кожним етапом реалізації освітніх активностей – сміття все частіше потраплятиме в бак і все менше лежатиме на узбіччі дороги. В соціальних мережах з’являтимуться корисні, свідомі публікації з іншим сенсом”.

Перший освітній модуль, стартував із програми Цілей ООН на 2030 рік та познайомив учнів із сімнадцятьма цілями організації. Основні з яких були інтегровані в навчальні активності та запропоновані дітям для розв’язання.

Геннадій Конопелько, директор Ладижинського НВК №1, куратор проєкту, впевнений, що саме діти найшвидше реагують на будь-які зміни в суспільстві. Для цього їм достатньо одного уроку.

Геннадій Конопелько:“Відчуття, яке є в кожній нашій дитині, сьогодні воно трансформувалось у якусь конкретну позицію. Мені цікаво, що очі почали горіти. Я думаю, що такий класний корпоративний дух на виході нашого проєкту буде мати дуже класні результати”

Слухати новини:

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©