Проєкт «Дуальна освіта» Вінницької птахофабрики набирає обертів та продовжує розвивати й навчати майбутніх кваліфікованих фахівців.

Дуальна форма освіти інтегрує теоретичне навчання студентів у закладах освіти з навчанням на робочих місцях – поєднує теорію та практичну складову освітнього процесу. При цьому студент перебуває на підприємстві від 50-70% часу навчального циклу. Дуальна освіта дає змогу підготувати студентів відповідно до вимог бізнесу, а також забезпечує залучення найбільш талановитої молоді до співпраці з підприємством.

Всього за весь період програми, участь в проєкті прийняли 249 студентів, з них 80 на посаді стажиста, а 48 переведено до основного штату працівників.

Марина Кушнір, фахівчиня з навчання, оцінки та розвитку персоналу розповідає про дуальну освіту: «Пілотний проєкт по впровадженню дуальної форми навчання стартував у 2021 році. Вінницька птахофабрика – першопрохідник серед підприємств МХП в даній програмі. Коли ми розпочинали – це було авантюрою і ми не знали чого очікувати, проте всі наші очікування були перевершені вагомими результатами. На сьогодні ми співпрацюємо з більше ніж 17 – ма навчальними закладами України різного рівня акредитації.

Сьогоднішні події, які відбуваються в нашій країні, показали, що даний проєкт відіграє надважливу роль в роботі компанії, адже завдяки підготовці молодих спеціалістів ми маємо кваліфікованих працівників».

Визначною подією у 2022 році стало відкриття класу дуальної освіти на базі Ладижинського фахового коледжу. Аудиторія оснащена обладнанням, яке використовують філії «Птахокомплекс» та «Переробний комплекс». Основна мета відкриття класу – зменшити розрив між теоретичними знаннями та їх практичним застосуванням. Важливим є й те, що компанія МХП стала переможницею премії HR-бренд Україна 2022 у номінації «Кращий проєкт із залучення талантів» із кейсом «Разом до успіху: впровадження дуальної освіти».

«Проєкт стрімко розвивається і цей розвиток неможливий без тісної взаємодії птахофабрики з нашими партнерами – навчальними закладами. Саме тому ми не думаємо зупинятися на досягнутих результатах, і готові розширювати картографію навчальних закладів з якими ми співпрацюємо», – ділиться планами Марина Григор’єва, старша бізнес-партнерка з персоналу МХП.

Ми впевнені, що за такими проєктами майбутнє.

Майбутнє, в якому український бізнес успішно розвивається, а студенти мають можливість навчатись та працювати в МХП.