Поліцейські Гайсинського районного управління поліції проводять комплекс превентивних заходів, спрямованих на привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах.

З 17 по 23 травня поліцейські Гайсинського районного управління поліції проводять комплекс превентивних заходів, спрямованих на привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах.

Протягом цього періоду інспектори груп реагування патрульної поліції та ювенальної превенції проводять комплекс заходів, спрямованих на попередження та профілактику аварійності на дорогах, зокрема, проводять роботу з перевізниками, водіями спецтранспорту, велосипедистами, мотоциклістами та пішоходами.

Також правоохоронці відвідують навчальні заклади та проводять з дітьми уроки з безпеки дорожнього руху.

За словами начальника Гайсинського РУП з превентивної діяльності Олександра Маценка, поліцейські проводять «Тиждень безпеки дорожнього руху», щоб по-перше, привернути увагу учасників дорожнього руху до такої проблеми, як травмування на дорозі та максимально запобігти цьому. По-друге, підвищити рівень обізнаності людей, удосконалити їхні знання стосовно правил дорожнього руху.

Разом з тим, поліцейські закликають усіх учасників дорожнього руху, бути відповідальними та неухильно дотримуватись ПДР.

 

Інформаційна служба Подільського радіо.

Будь-яке копіювання з цього сайту без вказування авторства суворо забороняється! Посилання на матеріал є обов’язковим ©