Подільське радіо та Хіт FM Ладижин, були і залишаються лідерами серед слухацької аудиторії нашого регіону

Про що свідчить статистика прослуховувань, лише в одному з онлайн додатків для смартфона RadioPlayer, кількість слухачів, які вмикали Подільське Радіо в додатку  за останні 30 днів: 14 734, і це не враховуючи FM мовлення та інші додатки.

З перших днів війни наші радіостанції підтримали ініціативу марафону “Єдині Новини”, від сьогодні станції повертаються до свого звичного мовлення.

Ми цілком поділяємо та підтримуємо позицію українського уряду стосовно повернення бізнесу до повноцінної роботи. Нам необхідно тримати надійний тил для наших захисників, які роблять на фронті дивовижні речі, забезпечуючи нам можливість жити та працювати.

Тож ми закликаємо наших партнерів та рекламодавців теж по можливості повертатись до повноцінної діяльності. Адже перемога — це наша спільна справа, військових на фронті та нас у тилу. Тримаймо свій фронт, економічний! Ми перевели рекламну політику на військові рейки, тож маємо пропозиції, що ефективно працюватимуть в реаліях військового часу.

З питань розміщення реклами та спонсорства дзвоніть нам за номерами (097)-406-96-96 та 098-783-23-23 або пишіть за адресою radio@podilske.com . З усіх інших питань звертайтесь, будь ласка, безпосередньо до радіостанцій.

Слава Україні! Героям слава!